Przejdź do głównej zawartości

Przelew stały - nawet mały !

  Dzisiaj także o Psom na Pomoc. Będę o nich pisała bo potrzebują nas bardziej niż kiedykolwiek! Tym razem post dotyczy konkretnego nadchodzącego wydarzenia na Facebook'u zainicjowanego przez Psom na Pomoc <---- ( https://www.facebook.com/psom.na.pomoc/ ) pt. "Bądź mikołajem przez cały rok - wspieraj psiaki drobną kwotą co miesiąc". <----( https://www.facebook.com/events/752359758172722/ ) !!!
 Ja biorę w tym udział i zachęcam do tego również Was ! Jeśli nie macie konta internetowego w banku to powiadomcie o tym swoich rodziców, rodzeństwo, dziadków, wujków , ciocie, kuzynów i kuzynki a nawet sąsiadów, przyjaciół i dalszych znajomych ! :) Każda złotówka się liczy, każdy grosz. Taki przelew jest łatwy, prosty i szybki.
Jak to zrobić?
1. W swojej bankowości internetowej ustał przelew stały co miesięczny na dowolny okres czasu, na dowolną przez siebie kwotę na rzecz Psom na Pomoc w temacie możesz wpisać nazwę wydarzenia.
2. Zadbaj aby co miesiąc na Twoim koncie znalazła się suma potrzebna na wykonanie przez Twój bank tego przelewu stałego, którego sumę sam ustawiłeś.
3. Ciesz się ! Właśnie zrobiłeś dobry uczynek !

Poniżej udostępniam szczegóły z FB z profilu Psom na Pomoc: 
" W dniu dzisiejszym zmieniamy pulę i od tej pory za każdy potwierdzony przelew stały Martyna zapłaci 5zł dla Psom na pomoc! :)

-------------------------------
Zacznij nowy rok od pomagania - ustaw przelew stały dla bezdomnych psiaków!

Święta - wspaniały czas obdarowywania bliskich, także tych czworonożnych - założymy się, że Wasze psiaki i kociaki znajdą pod choinką smaczne prezenty. Nasi podopieczni niestety nie znajdą. Nie w tym roku. Marzymy, aby następne święta mogli spędzić we własnych domach, wśród kochających ich ludzi. Zanim jednak uda nam się znaleźć dla nich rodziny musimy starać się zapewnić im dach nad głową, namiastkę rodzinnego ciepła i miłości, opiekę weterynaryjną i wyżywienie. Jesteśmy tylko dwiema wolontariuszkami działającymi dodatkowo, za darmo i po godzinach pracy zawodowej a mamy a pod opieką ponad 60 psiaków. Niektóre są chore, wymagają specjalistycznej karmy i opieki weterynaryjnej, tak jak Koks czy Hugo. Inne starsze, bardzo zaniedbane, jak np. Bobik czy niewidomy Kubuś. Jeszcze inne przerażone, strasznie skrzywdzone przez człowieka, jak Pola. Wszystkie niekochane, niechciane, porzucone. Zabrałyśmy je, bo wiedziałyśmy, że w "mordowniach", do których miały trafić po prostu by nie przeżyły. Teraz są bezpieczne w hotelikach i domach tymczasowych i tam mogą spokojnie oczekiwać na ten moment, w którym ktoś przyjedzie, zabierze do domu, pokocha. Niestety wszystko to kosztuje i co miesiąc borykamy się z fakturami na minimum 15 000zł. Deklaracje stałe są dla nas na wagę złota, bo wtedy co miesiąc nie musimy zaczynać zbierania "od zera". Trochę osób wspiera poszczególne psiaki, za co im ogromnie dziękujemy! ♥ Wielu z naszych podopiecznych pozostaje jednak bez deklaracji. Dlatego bardzo prosimy o niewielkie, ale regularne wpłaty 1, 2 czy 5 zł. Takie niewielkie kwoty wpłacone przez wiele osób pozwalają psiakom przeżyć. Dodatkowo nasz sponsor - Martyna Tomaszewska - za każde potwierdzenie ustawienia przelewu stałego wysłane na maila prześle nam 5 zł! :)

Jako potwierdzenie ustawienia przelewu proszę wyślijcie PDF lub screen z ustawieniami przelewu do Asi z Psom na Pomoc - asiaf1@interia.pl. Możecie wykorektorować dane swojego konta, ale na screenie powinien być widoczny numer konta organizacji oraz wasze imię i nazwisko. Asia będzie przeliczać nadesłane screeny, a ja co tydzień będę przelewać Psom na Pomoc adekwatną kwotę oraz publikować potwierdzenie własnego przelewu. 

Kochani za chwilę nowy rok, czas na zrobienie planów, postanowień. A gdyby tak już teraz zrobić sobie postanowienie i wejść w nowy rok z dobrym uczynkiem? Wesprzyj psiaki, ustaw przelew stały - Ty zrobisz coś dobrego a psiaki na rachunki będą miały! :)


Pierwszą edycję znajdziecie tu: https://www.facebook.com/events/374268112748877/  ."

Profil sponsora Pani Martyny Tomaszewskej --> https://www.facebook.com/martyna.tomaszewska

Informacje do przelewu: 
Psom na pomoc!
FUNDACJA MIĘDZYNARODOWY RUCH NA RZECZ ZWIERZĄT VIVA!
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
Numer konta: 20 2030 0045 1110 0000 0255 8120
Dla przelewów zagranicznych: 
BIC/SWIFT: PPABPLPKXXX 
paypal:asiaf1@interia.pl 

Wszystko macie podane pod nos, jak na dłoni. Wystarczy kilka kliknięć.


Komentarze

  1. Z pieskami zawsze, moja sunia by mi nie darowała, gdybym nie zadziałał, jakem biegaczamator:)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz!
Szczególnie cenię sobie te konkretne i rozwinięte a nie na odczepnego :)
Komentarze są moją motywacją do dalszej pracy i oznaką, że nie idzie ona na marne!

Naj naje :)

Fitness Academy Katowice 3 stawy

Hej,
Dzisiaj tak jak obiecałam piszę na temat siłowni na którą uczęszczam. :) Fitness Academy w Katowicach na tzw. Trzech Stawach.
Mieszkam w Tarnowskich Górach, dojazd w jedną stronę zajmuje mi 1,5 godziny z przesiadką ( nie zawsze na tych samych biletach). Bilet do Katowic z TG (ulgowy) 2,50 z tym, że niekiedy muszę kupić dodatkowy za 1,60 żeby był na przesiadkę. Droga powrotna tak samo. Sumując około 3 godziny schodzi mi na dojazd do siłowni i powrót do domu. Jednak to nie jest tak źle ! Uwierzcie mi, dojazd na 3 Stawy baaardzo się polepszył.
Na siłownie jeżdżę zawsze z chłopakiem, więc wszystko co dzisiaj napiszę będzie opinią od strony damskiej jak i męskiej. :) Wygodniej dla Was - co nie ? :P
Nie chcę robić reklamy temu miejscu tylko po prostu przedstawić Wam jego każdą stronę.
Siłownia mieści się w dużym centrum handlowym ( praktycznie centrum to prawie jak galeria). Przystanek autobusowy jest ok 10 metrów od głównego wejścia do siłowni. Wejście jest oznaczone, widoczne z dalek…

Savoir vivre (czyt. sawuar wiwr ) na siłowni!

Savoir vivre (czyt. sawuar wiwr), (fr. savoir – wiedzieć, vivre – żyć; „znajomość życia”) – ogłada, dobre maniery, bon-ton, konwenans towarzyski, znajomość obowiązujących zwyczajów, form towarzyskich i reguł grzeczności obowiązujących w danej grupie.
   Wyrażenie savoir-vivre pochodzi z języka francuskiego i jest złożeniem dwóch czasowników w formie bezokolicznika. Savoir znaczy wiedzieć, vivre znaczy żyć. Stąd savoir-vivre przetłumaczyć można jako sztuka życia. Wzięte razem, tworzą splot słów, który można rozumieć przede wszystkim, jako znajomość obyczajów i form towarzyskich, reguł grzeczności, a interpretując je, także jako umiejętność postępowania w życiu i radzenia sobie w różnych trudnych sytuacjach.
   Zasady savoir-vivre'u dotyczą przede wszystkim kilku głównych dziedzin życia:
~ nakrywania, podawania do stołu i jedzenia oraz picia,
~ wyglądu, prezencji (np. postawy, higieny) i właściwego ubioru (Dress code),
~ form towarzyskich (np. w miejscu pracy, w rodzinie, na przyj…

Aplikacja Tap2C - super sprawa !

Hej,
Dzisiaj o aplikacji Tap2C :)
 Tap2C to innowacyjna aplikacja mobilna, która zapewnia dostęp do unikalnych multimedialnych materiałów oraz daje możliwość szybkiego i łatwego zakupu produktów i usług. Można ją pobrać bezpłatnie z Google Play.
  Tap2C przenosi bezpośrednio do wielowymiarowej rzeczywistości cyfrowej i tym samym zyskujesz dostęp do rozrywki, informacji, promocji, konkursów, a nawet transmisji na żywo. Jest także możliwość łatwych i szybkich zakupów online.
  Co możesz zeskanować?
- Czasopisma - od teraz są interaktywne jak np. be active Ewy Chodakowskiej. Czytając magazyny możesz m.in. kupić to, co poleca redakcja, zobaczyć filmy, posłuchać muzyki, otrzymać kupony rabatowe, zobaczyć dodatkowe galerie zdjęć, w tym także 3D, wziąć udział w konkursach… możliwości jest wiele.
- Produkty - dzięki Tap2C zobaczyć można wideoporady specjalistów, dowiesz się jak korzystać z produktu lub po prostu będziesz miała pod ręką instrukcję obsługi.
- QR kody i kody kreskowe –jest to pros…