Przejdź do głównej zawartości

One day

   #ONEDAY ---> Ogólnopolski dzień dla dzieci z domów dziecka, placówek opiekuńczo-wychowawczych oraz w trudnej sytuacji materialnej. Zobacz marzenia  614 dzieci z projektu:   #onedaygwiazdka /  #oneday16+  !!
Możesz łatwo dołączyć do osób wspierających tą działalność! Wystarczy, że klikniesz " WYBIERAM DZIECKO", zapoznasz się z regulaminem i już ! Instrukcja na samym dole posta.
Zapraszam na ich stronę internetową po więcej szczegółów i informacji :        http://oneday.com.pl/ 
Znajdziecie na niej m.in : zdjęcia  z minionych dni ONEDAY, informacje szczegółowe o fundacji, planie działania, różnych projektach, o przyjaciołach, kontakt a także to co najważniejsze czyli TABELKĘ MARZEŃ dzieciaków. Na stronie można się zarejestrować i logować. 


W ramach akcji zbierane są i przekazywane wymarzone prezenty dla dzieci z 21 Placówek opiekuńczo- wychowawczych, domów dziecka z całej Polski oraz organizowane finałowe imprezy gwiazdkowe w Warszawie, pełne niespodzianek, koncertów i animacji połączonych z wręczaniem prezentów przez Mikołaja w dniu 18 GRUDNIA . 

Dzięki Jednemu Dniu ;) zbierane są środki na projekt #16+ czyli cały rok działalności fundacji, w którym finansowane są i organizowane kursy i szkolenia pomagające w usamodzielnieniu się młodzieży, która musi opuścić dom dziecka w 18 roku życia.  

Celem organizacji imprezy finałowej jest integracja dzieci z placówek z całej Polski, zebranie marzeń zawodowych, dotarcie do prawdziwych potrzeb dzieci, wręczenie nowych nie używanych przedmiotów, ubrań, zabawek. Dzieci na wigilię czekają już od połowy roku co stanowi ważny aspekt wychowawczy i wpływa na ich motywację do nauki.

Współpraca :
Monika Krzyżanowska
Prezes Zarządu
500 162 922
monika@oneday.com.pl

 umowy / organizacyjne
Szymon Krzyżanowski
606 603 520 
szymon@oneday.com.pl

koordynator
Marta Trojanowska
504 688 288
prezent@oneday.com.pl

SIEDZIBA FUNDACJI - ADRES ZBIÓRKI PACZEK NA AKCJE ONE DAY 18-19 GRUDNIA 
Podwale 3/13  00-252 Warszawa
tel :  576 690 660
 Fundacja One Day:

Alior Bank 64 2490 0005 0000 4530 8554 9050
Przelewy zagraniczne
kod SWIFT ALBPPLPW
IBAN PL 64 2490 0005 0000 4530 8554 9050
ul Filipiny Płaskowickiej 46 /79 02-778 Warszawa

 KRS: 0000530905    
REGON: 360197989
NIP :9512385835

Zobacz marzenia 614 Dzieci z domów dziecka, placówek opiekuńczo wychowawczych i rodzin z trudną sytuacja materialną  –  pomóż spełnić jedno z nich :

1. WYBIERZ DZIECKO z projektu gwiazdkowego lub 16+
2. KLIKNIJ POMAGAM  wypełnij formularz i przeczytaj regulamin
3. ODCZYTAJ MAILA i potwierdz rezerwacje klikając wskazany link
4. WYSLIJ PREZENT ( szczegółową instrukcję otrzymasz w mailu po wyborze dziecka ) 

Wybrane przez Państwa dziecko otrzyma prezent 18 grudnia podczas finału akcji w Endorfinie Foksal w Pałacu Zamoyskich lub 24 grudnia przyniesie je do Placówki Mikołaj ;) 

" Marzenia +16 będziemy spełniać przez cały rok, zbieramy środki na kursy zawodowe dla młodzieży, której pomagamy w usamodzielnianiu się.

Prezenty zbieramy do 13 grudnia na ul Podwale 3/13 00-252 Warszawa " 

Wpłaty tytuł : "na cele statutowe " Fundacja One Day ul Filipiny Płaskowickiej 46 /79,  02-778 Warszawa ALIOR BANK 64 2490 0005 0000 4530 8554 9050 Patronat honorowy objął Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak. Główny fundator: GLAD FOUNDATION. Organizatorzy: ONEDAY , ENDORFINA FOKSAL. Pozostałych fundatorów znajdziecie na ich stronie. 

ZAPRASZAM I ZACHĘCAM DO POMOCY ! SZCZYTNY CEL!

Idźmy w ślad ludzi, którzy już dołączyli do spełniania marzeń, a są nimi m.in Ewa Chodakowska z mężem! 

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz!
Szczególnie cenię sobie te konkretne i rozwinięte a nie na odczepnego :)
Komentarze są moją motywacją do dalszej pracy i oznaką, że nie idzie ona na marne!

Naj naje :)

Fitness Academy Katowice 3 stawy

Hej,
Dzisiaj tak jak obiecałam piszę na temat siłowni na którą uczęszczam. :) Fitness Academy w Katowicach na tzw. Trzech Stawach.
Mieszkam w Tarnowskich Górach, dojazd w jedną stronę zajmuje mi 1,5 godziny z przesiadką ( nie zawsze na tych samych biletach). Bilet do Katowic z TG (ulgowy) 2,50 z tym, że niekiedy muszę kupić dodatkowy za 1,60 żeby był na przesiadkę. Droga powrotna tak samo. Sumując około 3 godziny schodzi mi na dojazd do siłowni i powrót do domu. Jednak to nie jest tak źle ! Uwierzcie mi, dojazd na 3 Stawy baaardzo się polepszył.
Na siłownie jeżdżę zawsze z chłopakiem, więc wszystko co dzisiaj napiszę będzie opinią od strony damskiej jak i męskiej. :) Wygodniej dla Was - co nie ? :P
Nie chcę robić reklamy temu miejscu tylko po prostu przedstawić Wam jego każdą stronę.
Siłownia mieści się w dużym centrum handlowym ( praktycznie centrum to prawie jak galeria). Przystanek autobusowy jest ok 10 metrów od głównego wejścia do siłowni. Wejście jest oznaczone, widoczne z dalek…

Savoir vivre (czyt. sawuar wiwr ) na siłowni!

Savoir vivre (czyt. sawuar wiwr), (fr. savoir – wiedzieć, vivre – żyć; „znajomość życia”) – ogłada, dobre maniery, bon-ton, konwenans towarzyski, znajomość obowiązujących zwyczajów, form towarzyskich i reguł grzeczności obowiązujących w danej grupie.
   Wyrażenie savoir-vivre pochodzi z języka francuskiego i jest złożeniem dwóch czasowników w formie bezokolicznika. Savoir znaczy wiedzieć, vivre znaczy żyć. Stąd savoir-vivre przetłumaczyć można jako sztuka życia. Wzięte razem, tworzą splot słów, który można rozumieć przede wszystkim, jako znajomość obyczajów i form towarzyskich, reguł grzeczności, a interpretując je, także jako umiejętność postępowania w życiu i radzenia sobie w różnych trudnych sytuacjach.
   Zasady savoir-vivre'u dotyczą przede wszystkim kilku głównych dziedzin życia:
~ nakrywania, podawania do stołu i jedzenia oraz picia,
~ wyglądu, prezencji (np. postawy, higieny) i właściwego ubioru (Dress code),
~ form towarzyskich (np. w miejscu pracy, w rodzinie, na przyj…

Aplikacja Tap2C - super sprawa !

Hej,
Dzisiaj o aplikacji Tap2C :)
 Tap2C to innowacyjna aplikacja mobilna, która zapewnia dostęp do unikalnych multimedialnych materiałów oraz daje możliwość szybkiego i łatwego zakupu produktów i usług. Można ją pobrać bezpłatnie z Google Play.
  Tap2C przenosi bezpośrednio do wielowymiarowej rzeczywistości cyfrowej i tym samym zyskujesz dostęp do rozrywki, informacji, promocji, konkursów, a nawet transmisji na żywo. Jest także możliwość łatwych i szybkich zakupów online.
  Co możesz zeskanować?
- Czasopisma - od teraz są interaktywne jak np. be active Ewy Chodakowskiej. Czytając magazyny możesz m.in. kupić to, co poleca redakcja, zobaczyć filmy, posłuchać muzyki, otrzymać kupony rabatowe, zobaczyć dodatkowe galerie zdjęć, w tym także 3D, wziąć udział w konkursach… możliwości jest wiele.
- Produkty - dzięki Tap2C zobaczyć można wideoporady specjalistów, dowiesz się jak korzystać z produktu lub po prostu będziesz miała pod ręką instrukcję obsługi.
- QR kody i kody kreskowe –jest to pros…