Przejdź do głównej zawartości

OLX akcja NAKARM PSA i KOTA

  Weszłam w temat zwierząt więc postanowiłam, że w nim zostanę na jakiś czas :) Mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko temu ;) Lubię pomagać ludziom ale także zwierzętom ! Jeśli mam okazję to działam w każdy możliwy sposób wirtualny ale także realny. Zachęcam do tego każdego z Was , bo warto ! Każdy zasługuję na odrobinę dobroci i szczęścia. Tym bardziej ktoś, kogo skrzywdzono. W tej notce zachęcam Was do pomocy w nakarmieniu zwierząt za pomocą APLIKACJI OLX!!
1. Aplikacja jest bezpłatna, łatwa w obsłudze, zajmuje mało miejsca, łatwa w instalowaniu, wszystko trwa bardzo krótko.
2. Dzięki aplikacji i ogłoszeniom w niej zamieszczonym oficjalnie przez OLX  zwiększają się szansę na realną pomoc zwierzakom oraz na znalezienie im odpowiedniego domu.
3. Aplikacja działa także poza Polską!
4. Akcja ma bardzo duży rozgłos ale staramy się aby informacja o niej doszła do każdego.

 Po raz 9. już rozpoczęto akcję ,,Nakarm psa z OLX". W tym roku pomagamy psom ze schronisk w Pasłęku i Dąbrówce.
Ranking tych najbardziej i najmniej nakarmionych psiaków znajdziecie tutaj --> https://www.olx.pl/nakarm-psa/
Pamiętajcie, że karmimy tylko w zaktualizowanej aplikacji mobilnej OLX. Pobierzecie ją tutaj --> olx.pl/aplikacja

Jeśli posiadacie już aktualną wersję aplikacji - należy całkowicie ją wyłączyć i włączyć ponownie ;)
To naprawdę działa! Wszystko jest takie proste! Wystarczy kilka sekund aby zrobić coś dobrego , coś dla nas mało znaczącego a dla tych zwierząt nieocenionego. Każdego na to stać. To nic nie kosztuje !


OLX POLSKA na FB --->   https://www.facebook.com/olx.polska/?fref=ts
lajkujemy, obserwujemy, udostępniamy !


5. Jak karmić PSY I KOTY ? To proste!
Wejdź w aplikację OLX na smatfonie --> kliknij zielony banner --> wybierz PSA/KOTA, którego chcesz nakarmić --> kliknij NAKARM ;)
Aplikację pobierzesz klikając tu → olx.pl/aplikacja

Pamiętajcie, że musicie posiadać najnowszą wersję apki. Jeśli nie macie możliwości jej zainstalowania, także możecie pomóc!
Udostępniajcie posty i zachęcajcie znajomych do wzięcia udziału w akcji. To również bardzo ważne ;)   Dzięki apce mobilnej możecie brać udział w akcji gdziekolwiek chcecie.  Przy porannej kawce, w tramwaju, w szkole, w pracy, na spacerze , po treningu itd !

Polecam OLX POLSKA ponieważ dodatkowo organizują ciekawe konkursy !
A tak co do świąt i prezentów to mam prośbę:
NIE KUPUJ ZWIERZAKA NA PREZENT - TO NIE ZABAWKA !!  

W tym roku pierwszy raz akcja odbywa się poprzez aplikację mobilną. Do tej pory odbywała się przez oficjalną stronę OLX POLSKA ---> https://www.olx.pl/
Może było wygodniej, może i bardziej dostępna jednak każdy medal ma dwie strony! W tym roku został pobity rekord nakarmień zwierzaków ! Kochani mobilizujemy się i prowadzimy akcję do końca ! Trwa krótko więc czasu mało a zwierzaków dużo, Klikać na danego zwierzaka PSA LUB KOTA można codziennie 1 raz. Codziennie można na innego wybrańca. Polecam i zachęcam. Sama klikam :P
Podsumowując: obecnie i łącznie pod naszymi skrzydłami spoczywa napełnienie misek 60 psów i 20 kotów. Damy radę ! Każda zapełniona 1 kość to duże kilogramy karmy dla schroniska, w którym znajduje się dane zwierze. Wybrano 2 schroniska.  HALLO! Pomagamy ! ! !

Komentarze

 1. Cieszę się że są takie posty :) mam nadzieję że to coś da i każdy będzie myślą przed kupnem zwierzątka jak mówisz pies czy kot to nie zabawka kocham zwierzęta i nie wyobrażam sobie ze mogłaby się im coś stać pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jednak się dzieje... i trzeba temu zapobiegać ale także reagować! :) Klapki na oczach są tylko dla naszej wygody.

   Usuń
 2. Ciesze się z tego że jest coraz więcej osób które pomagają ;p

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne to co robisz. Co prawda coraz więcej osób pomaga bezdomnym psiakom i kotom ale takie akcje,jak Twoja, zawsze się przydadzą by nagłośnić problem. Ja od lat wspieram krakowski azyl bo tam są też ogromne potrzeby

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Akcja OLX jest tylko jedną z nielicznych. :) Dowiedziałam się dzisiaj, że dołączyło do akcji kolejnych 20 psiaków! Wszędzie, gdzie są dobrzy ludzie, którzy robią coś dla innych sami potrzebują pomocy aby tą dobroć dawać. Akcja przypomina trochę PAJACYKA, ALE uważam, że jest znacznie lepsza i bardziej konsekwentna w swoim założeniu, działaniu a także w finale przekazania karmy dla zwierzaków.

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz!
Szczególnie cenię sobie te konkretne i rozwinięte a nie na odczepnego :)
Komentarze są moją motywacją do dalszej pracy i oznaką, że nie idzie ona na marne!

Naj naje :)

Fitness Academy Katowice 3 stawy

Hej,
Dzisiaj tak jak obiecałam piszę na temat siłowni na którą uczęszczam. :) Fitness Academy w Katowicach na tzw. Trzech Stawach.
Mieszkam w Tarnowskich Górach, dojazd w jedną stronę zajmuje mi 1,5 godziny z przesiadką ( nie zawsze na tych samych biletach). Bilet do Katowic z TG (ulgowy) 2,50 z tym, że niekiedy muszę kupić dodatkowy za 1,60 żeby był na przesiadkę. Droga powrotna tak samo. Sumując około 3 godziny schodzi mi na dojazd do siłowni i powrót do domu. Jednak to nie jest tak źle ! Uwierzcie mi, dojazd na 3 Stawy baaardzo się polepszył.
Na siłownie jeżdżę zawsze z chłopakiem, więc wszystko co dzisiaj napiszę będzie opinią od strony damskiej jak i męskiej. :) Wygodniej dla Was - co nie ? :P
Nie chcę robić reklamy temu miejscu tylko po prostu przedstawić Wam jego każdą stronę.
Siłownia mieści się w dużym centrum handlowym ( praktycznie centrum to prawie jak galeria). Przystanek autobusowy jest ok 10 metrów od głównego wejścia do siłowni. Wejście jest oznaczone, widoczne z dalek…

Savoir vivre (czyt. sawuar wiwr ) na siłowni!

Savoir vivre (czyt. sawuar wiwr), (fr. savoir – wiedzieć, vivre – żyć; „znajomość życia”) – ogłada, dobre maniery, bon-ton, konwenans towarzyski, znajomość obowiązujących zwyczajów, form towarzyskich i reguł grzeczności obowiązujących w danej grupie.
   Wyrażenie savoir-vivre pochodzi z języka francuskiego i jest złożeniem dwóch czasowników w formie bezokolicznika. Savoir znaczy wiedzieć, vivre znaczy żyć. Stąd savoir-vivre przetłumaczyć można jako sztuka życia. Wzięte razem, tworzą splot słów, który można rozumieć przede wszystkim, jako znajomość obyczajów i form towarzyskich, reguł grzeczności, a interpretując je, także jako umiejętność postępowania w życiu i radzenia sobie w różnych trudnych sytuacjach.
   Zasady savoir-vivre'u dotyczą przede wszystkim kilku głównych dziedzin życia:
~ nakrywania, podawania do stołu i jedzenia oraz picia,
~ wyglądu, prezencji (np. postawy, higieny) i właściwego ubioru (Dress code),
~ form towarzyskich (np. w miejscu pracy, w rodzinie, na przyj…

Aplikacja Tap2C - super sprawa !

Hej,
Dzisiaj o aplikacji Tap2C :)
 Tap2C to innowacyjna aplikacja mobilna, która zapewnia dostęp do unikalnych multimedialnych materiałów oraz daje możliwość szybkiego i łatwego zakupu produktów i usług. Można ją pobrać bezpłatnie z Google Play.
  Tap2C przenosi bezpośrednio do wielowymiarowej rzeczywistości cyfrowej i tym samym zyskujesz dostęp do rozrywki, informacji, promocji, konkursów, a nawet transmisji na żywo. Jest także możliwość łatwych i szybkich zakupów online.
  Co możesz zeskanować?
- Czasopisma - od teraz są interaktywne jak np. be active Ewy Chodakowskiej. Czytając magazyny możesz m.in. kupić to, co poleca redakcja, zobaczyć filmy, posłuchać muzyki, otrzymać kupony rabatowe, zobaczyć dodatkowe galerie zdjęć, w tym także 3D, wziąć udział w konkursach… możliwości jest wiele.
- Produkty - dzięki Tap2C zobaczyć można wideoporady specjalistów, dowiesz się jak korzystać z produktu lub po prostu będziesz miała pod ręką instrukcję obsługi.
- QR kody i kody kreskowe –jest to pros…