Przejdź do głównej zawartości

Psom na pomoc!

  Słuchajcie ludziska! Jest pewna ważna sprawa. :) Na Facebook powstał jakiś czas temu funpage organizacji non profit zlokalizowanej na terenie Warszawy pt. Psom na pomoc. [ Oprócz tego mają swoją własną stronę internetową na którą wszystkich serdecznie zapraszam po więcej informacji i więcej szczegółów.] Ale powracając do tej sprawy: apeluję wszystkich o pomoc dla tych psów i ludzi, którzy się zajmują i dbają o te zwierzaki! Każda złotówka się liczy! Każde polubienie, udostępnienie na Fb, każda decyzja o adopcji, decyzja o podarowaniu mu domu tymczasowego, WSZYSTKO jest na wagę złota i wszystko jest potrzebne! Proszę Was o trochę dobra i szczęścia. Każdy na to zasługuje. W końcu jesteśmy ludźmi, jestem pewna, że każdego stać na chociaż złotówkę przelewu. To nie wstyd! Gorsz do grosza i zbierze się kokosza! :) Wierzę w Was ! Napiszę pewnie jeszcze o "Psom na pomoc". Póki co to taki skrócony apel dla wszystkich o dobrych sercach. Poza tym Psom na pomoc ma wiele długów, a z długami wszystko jest trudniejsze. Nie bądźmy obojętni wobec próśb potrzebującym. To nasz obywatelski obowiązek pomagać.
---> https://www.facebook.com/psom.na.pomoc/?fref=ts  (funpage)
---> https://www.facebook.com/psom.na.pomoc/about/     (informacje o w/w podmiocie)
---> http://www.psomnapomoc.pl/  (własna strona internetowa psom na pomoc ) 

  Dla tych, którzy nie mają dostępu na FB:
Informacje o firmie:
Założenie w dniu: 2010
Misja:
Ratujemy bezdomne psy, które czekają na pomoc.Pomagamy chorym, zaniedbanym, opuszczonym. Walczymy z bezdomnością, sterylizujemy zwierzęta.Zabieramy ze schronisk, leczymy, szukamy im domów.
DANE KONTAKTOWE:
@psom.na.pomoc
http://www.psomnapomoc.pl/
Opis firmy:
Psy do adopcji. Pomagamy bezdomnym, pokrzywdzonym zwierzętom, głownie psom.Fundacja MRNRZ Viva, Warszawa, Kawęczyńska 16/39; Przekaż 1% na bezdomne - KRS 0000135274; cel szczegółowy "psom na pomoc".
Informacje ogólne:
Psom na pomoc!
FUNDACJA MIĘDZYNARODOWY RUCH NA RZECZ ZWIERZĄT VIVA!
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
Numer konta: 20 2030 0045 1110 0000 0255 8120
Dla przelewów zagranicznych: 
BIC/SWIFT: GOPZPLPW 
paypal:asiaf1@interia.pl
KRS 0000135274, cel szczegółowy Psom na pomoc
NIP: 525 21 91 290
Założono: Iwona Puchalska

Komentarze

 1. Piękna akcja. Ja jestem z tych co pomagają naszym mniejszym przyjaciołom - psom i kotom . Mieszkając w Krakowie wspieram "nasz" azyl. Jestem przeciwnikiem kupowania zwierząt z hodowli gdy bezdomnych jest az tyle psów i kotów. Sama mieszkam z kotka, kiedyś azylantką:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak ! :) Mam nadzieję, że takie akcje przyniosą zamierane efekty w postaci realnej pomocy :)

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mój zespół w pracy zorganizował niedawno zbiórkę rzeczy dla krakowskiego schroniska na cały biurowiec. Zebraliśmy tyle, że zapchało cały bagażnik dużego samochodu, a i tak zostały jeszcze dodatkowe pieniądze na zakup karmy i puszek:) Takie akcje trzeba rozgłaszać!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz!
Szczególnie cenię sobie te konkretne i rozwinięte a nie na odczepnego :)
Komentarze są moją motywacją do dalszej pracy i oznaką, że nie idzie ona na marne!

Naj naje :)

Fitness Academy Katowice 3 stawy

Hej,
Dzisiaj tak jak obiecałam piszę na temat siłowni na którą uczęszczam. :) Fitness Academy w Katowicach na tzw. Trzech Stawach.
Mieszkam w Tarnowskich Górach, dojazd w jedną stronę zajmuje mi 1,5 godziny z przesiadką ( nie zawsze na tych samych biletach). Bilet do Katowic z TG (ulgowy) 2,50 z tym, że niekiedy muszę kupić dodatkowy za 1,60 żeby był na przesiadkę. Droga powrotna tak samo. Sumując około 3 godziny schodzi mi na dojazd do siłowni i powrót do domu. Jednak to nie jest tak źle ! Uwierzcie mi, dojazd na 3 Stawy baaardzo się polepszył.
Na siłownie jeżdżę zawsze z chłopakiem, więc wszystko co dzisiaj napiszę będzie opinią od strony damskiej jak i męskiej. :) Wygodniej dla Was - co nie ? :P
Nie chcę robić reklamy temu miejscu tylko po prostu przedstawić Wam jego każdą stronę.
Siłownia mieści się w dużym centrum handlowym ( praktycznie centrum to prawie jak galeria). Przystanek autobusowy jest ok 10 metrów od głównego wejścia do siłowni. Wejście jest oznaczone, widoczne z dalek…

Savoir vivre (czyt. sawuar wiwr ) na siłowni!

Savoir vivre (czyt. sawuar wiwr), (fr. savoir – wiedzieć, vivre – żyć; „znajomość życia”) – ogłada, dobre maniery, bon-ton, konwenans towarzyski, znajomość obowiązujących zwyczajów, form towarzyskich i reguł grzeczności obowiązujących w danej grupie.
   Wyrażenie savoir-vivre pochodzi z języka francuskiego i jest złożeniem dwóch czasowników w formie bezokolicznika. Savoir znaczy wiedzieć, vivre znaczy żyć. Stąd savoir-vivre przetłumaczyć można jako sztuka życia. Wzięte razem, tworzą splot słów, który można rozumieć przede wszystkim, jako znajomość obyczajów i form towarzyskich, reguł grzeczności, a interpretując je, także jako umiejętność postępowania w życiu i radzenia sobie w różnych trudnych sytuacjach.
   Zasady savoir-vivre'u dotyczą przede wszystkim kilku głównych dziedzin życia:
~ nakrywania, podawania do stołu i jedzenia oraz picia,
~ wyglądu, prezencji (np. postawy, higieny) i właściwego ubioru (Dress code),
~ form towarzyskich (np. w miejscu pracy, w rodzinie, na przyj…

Aplikacja Tap2C - super sprawa !

Hej,
Dzisiaj o aplikacji Tap2C :)
 Tap2C to innowacyjna aplikacja mobilna, która zapewnia dostęp do unikalnych multimedialnych materiałów oraz daje możliwość szybkiego i łatwego zakupu produktów i usług. Można ją pobrać bezpłatnie z Google Play.
  Tap2C przenosi bezpośrednio do wielowymiarowej rzeczywistości cyfrowej i tym samym zyskujesz dostęp do rozrywki, informacji, promocji, konkursów, a nawet transmisji na żywo. Jest także możliwość łatwych i szybkich zakupów online.
  Co możesz zeskanować?
- Czasopisma - od teraz są interaktywne jak np. be active Ewy Chodakowskiej. Czytając magazyny możesz m.in. kupić to, co poleca redakcja, zobaczyć filmy, posłuchać muzyki, otrzymać kupony rabatowe, zobaczyć dodatkowe galerie zdjęć, w tym także 3D, wziąć udział w konkursach… możliwości jest wiele.
- Produkty - dzięki Tap2C zobaczyć można wideoporady specjalistów, dowiesz się jak korzystać z produktu lub po prostu będziesz miała pod ręką instrukcję obsługi.
- QR kody i kody kreskowe –jest to pros…