Przejdź do głównej zawartości

Historia związku, w którym tworzę drugą połówkę.

   Moja historia, historia mojego związku? Wydaje się banalna i prosta, ale gdy sobie ją przypominam to włos się jeży na głowie. Dlaczego? Bo gdyby nie pewien element to nie poznała bym mojego ówczesnego chłopaka, z którym jestem ponad 2 lata, ponad rok mieszkamy razem a ponad 3 lata się znamy. Tak – to wszystko zaczęło się ponad 3 lata temu. 3 lata temu odpowiadając na jakieś byle jakie pytanie na ask'u On lajkną moją odpowiedź. Zobaczyłam kto to,bo rzadko się zdarzało, aby ktoś sam od siebie dał mi like w postaci serca (były to jedyne postacie lajków na ask i chyba nadal są). Super miał zdjęcie profilowe … swoje zdjęcie z ASG. Trochę zawstydzona, że taki przystojniak dał mi like w postaci serca napisałam mu w pytaniu , że ma fajne zdjęcie profilowe. Odpisał i tak jakoś zaczęliśmy pisać na asku. Po dłuższym czasie przeszliśmy na GG, kolejno FB, związek i spotkania w realu aż do teraz, do wspólnego życia razem u boku. TAK ! To się stało. Zakochaliśmy się w sobie i rozwinęło się to w coś bardzo poważnego trwającego do dzisiaj i pewnie będzie trwało do końca - a przynajmniej na to się zanosi. Gdzie tu jeżący się włos? A no tu, że gdyby nie ten jego like to nigdy bym go nie poznała, nigdy bym nie pisała, nigdy w Nim nie zakochała, nigdy nie doświadczyła takiego szczęścia jakie mi ofiaruje od zawsze odkąd się znamy. Dosłownie! Nigdy nie doświadczyła bym z Nim związku, nie mieszkała, nie cieszyła się, nie planowała rodzinny i wspólnej przyszłości. Jest mi z nim tak dobrze, że trudno sobie to wyobrazić. Owszem, bywają niechciane chwile ale takie też muszą być. Ważne, że nie są zbyt poważne ani krzywdzące nas i nasz związek. Koniec końców żyjemy w spólnym raju. I gdybyś to wszystko miał/miała za sprawą jednego, przypadkowego like na ask'u ale w gratisie też miał/ miała 100 % świadomości i pewności, że gdyby nie ten like to nie było by tej bajki, nie jeżył by Ci się włos na wspomnienie o tym? To tylko tak się wydaje, że to nic- od strony czytającego, jednak z mojej strony jest to momentami nie do wytrzymania psychicznie, ten napór, że gdyby nie ten like to... sami już wiecie co. Strach i ból zawsze mi towarzyszy, że mogło by tego nie być. Jeden głupi like. Nie umiem pomyśleć o tym jak o czymś mi obojętnym bo to ten like pokierował moim dalszym życiem !

Komentarze

 1. Ja widzę w tej historii dużo Twojego udziału. Jak dla mnie to inicjatywa należała do Ciebie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hah pamietam jak u mnie wszystko sie zaczynało.. Super sie wspomina takie czasy. Mega ciekawy post czytało sie go z uśmiechem! Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Właśnie to jest najpiękniejsze i może najstraszniejsze w życiu. Wystarczy tylko jedna mała decyzja, gdzie wydaje się, że nie ma ona większego znaczenia, a zmienia całe nasze życie. I pomyśleć, że taki lajk przyniósł tyle szczęścia. Gratuluję! Świetny blog! Bardzo przyjemnie czyta się Twoje przemyślenia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję i dalszego dobrego życia z chłopakiem.
  Bloga też gratuluję, dobrze się czyta.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz!
Szczególnie cenię sobie te konkretne i rozwinięte a nie na odczepnego :)
Komentarze są moją motywacją do dalszej pracy i oznaką, że nie idzie ona na marne!

Naj naje :)

Fitness Academy Katowice 3 stawy

Hej,
Dzisiaj tak jak obiecałam piszę na temat siłowni na którą uczęszczam. :) Fitness Academy w Katowicach na tzw. Trzech Stawach.
Mieszkam w Tarnowskich Górach, dojazd w jedną stronę zajmuje mi 1,5 godziny z przesiadką ( nie zawsze na tych samych biletach). Bilet do Katowic z TG (ulgowy) 2,50 z tym, że niekiedy muszę kupić dodatkowy za 1,60 żeby był na przesiadkę. Droga powrotna tak samo. Sumując około 3 godziny schodzi mi na dojazd do siłowni i powrót do domu. Jednak to nie jest tak źle ! Uwierzcie mi, dojazd na 3 Stawy baaardzo się polepszył.
Na siłownie jeżdżę zawsze z chłopakiem, więc wszystko co dzisiaj napiszę będzie opinią od strony damskiej jak i męskiej. :) Wygodniej dla Was - co nie ? :P
Nie chcę robić reklamy temu miejscu tylko po prostu przedstawić Wam jego każdą stronę.
Siłownia mieści się w dużym centrum handlowym ( praktycznie centrum to prawie jak galeria). Przystanek autobusowy jest ok 10 metrów od głównego wejścia do siłowni. Wejście jest oznaczone, widoczne z dalek…

Savoir vivre (czyt. sawuar wiwr ) na siłowni!

Savoir vivre (czyt. sawuar wiwr), (fr. savoir – wiedzieć, vivre – żyć; „znajomość życia”) – ogłada, dobre maniery, bon-ton, konwenans towarzyski, znajomość obowiązujących zwyczajów, form towarzyskich i reguł grzeczności obowiązujących w danej grupie.
   Wyrażenie savoir-vivre pochodzi z języka francuskiego i jest złożeniem dwóch czasowników w formie bezokolicznika. Savoir znaczy wiedzieć, vivre znaczy żyć. Stąd savoir-vivre przetłumaczyć można jako sztuka życia. Wzięte razem, tworzą splot słów, który można rozumieć przede wszystkim, jako znajomość obyczajów i form towarzyskich, reguł grzeczności, a interpretując je, także jako umiejętność postępowania w życiu i radzenia sobie w różnych trudnych sytuacjach.
   Zasady savoir-vivre'u dotyczą przede wszystkim kilku głównych dziedzin życia:
~ nakrywania, podawania do stołu i jedzenia oraz picia,
~ wyglądu, prezencji (np. postawy, higieny) i właściwego ubioru (Dress code),
~ form towarzyskich (np. w miejscu pracy, w rodzinie, na przyj…

Aplikacja Tap2C - super sprawa !

Hej,
Dzisiaj o aplikacji Tap2C :)
 Tap2C to innowacyjna aplikacja mobilna, która zapewnia dostęp do unikalnych multimedialnych materiałów oraz daje możliwość szybkiego i łatwego zakupu produktów i usług. Można ją pobrać bezpłatnie z Google Play.
  Tap2C przenosi bezpośrednio do wielowymiarowej rzeczywistości cyfrowej i tym samym zyskujesz dostęp do rozrywki, informacji, promocji, konkursów, a nawet transmisji na żywo. Jest także możliwość łatwych i szybkich zakupów online.
  Co możesz zeskanować?
- Czasopisma - od teraz są interaktywne jak np. be active Ewy Chodakowskiej. Czytając magazyny możesz m.in. kupić to, co poleca redakcja, zobaczyć filmy, posłuchać muzyki, otrzymać kupony rabatowe, zobaczyć dodatkowe galerie zdjęć, w tym także 3D, wziąć udział w konkursach… możliwości jest wiele.
- Produkty - dzięki Tap2C zobaczyć można wideoporady specjalistów, dowiesz się jak korzystać z produktu lub po prostu będziesz miała pod ręką instrukcję obsługi.
- QR kody i kody kreskowe –jest to pros…