Przejdź do głównej zawartości

Z tyłka

Hej,
  Dzisiaj trochę notka z tyłka. Ja i mój facet jesteśmy zawaleni obowiązkami, które co chwile się odkładają i rosną...bo my nic z nimi nie robimy. Choroba zobowiązuje ;) Coś na oboje dopadło :(
Oby zbyt długo to nie trzymało, bo czas goni.
  Ciekawi mnie co tam u Was ? (jeśli w ogóle ktoś to czyta i pokusi się skomentować)
 Na Dzień Chłopaka robię Hand Made - kupony miłości i kupię czekoladę, owinę niebieską wstążką i gotowe. Fakt faktem wydrukowane na kolorowo kupony wytnę, pozszywam w taką al'a książeczkę z okładką i podam na czekoladzie. Skromne i małe ale prosto z serduszka <3 Trzeba sobie radzić gdy budżet jest konkretnie ograniczony. Janusz już się domyślił co to będzie (niestety) przez moją nieuwagę w tworzeniu tego, ale nie wie co jest na kuponach.
  Boi się, że będzie tam kupon na wsadzenie sobie czegoś w tyłek :D Męczyłam Kotka już o to ostatnio ( dla beki) choć stanowczo powtarza NIE - ja lubię go tym irytować ;)
Kupony będą czarno białe z napisami o różnych czcionkach a na środku czerwony napis, pogrubiony i wyrazisty tzn. czego dotyczy kupon. Na prawdę nieźle mi to wyszło i choć z opisu to kiepsko wygląda efekt jest całkiem spoko !
   Ostatnio mam fazę na sos czosnkowy i sucharki. Kochanie robi własny, mega pyszny sos ( żałujcie, że nie możecie spróbować). Lubicie kanapki z pasztetem i wyciśniętym czosnkiem? Ja uwielbiam ! Janek mnie ich nauczył :P
 Na dzisiaj koniec spamowania :D 

Komentarze

  1. jacy jesteście pozytywnie zakręceni :D ja czosnek kocham wszędzie w każdej postaci xd obserwuję:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzień chłopaka... jejku, gdyby nie szkoła nawet nie wiedziałabym, że coś takiego istnieje. Cóż, nie obchodzę XD A skoro robi tak dobry sos - podzielcie się przepisem na blogu. Bo czemu nie :D
    drewniany-most.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz!
Szczególnie cenię sobie te konkretne i rozwinięte a nie na odczepnego :)
Komentarze są moją motywacją do dalszej pracy i oznaką, że nie idzie ona na marne!

Naj naje :)

Fitness Academy Katowice 3 stawy

Hej,
Dzisiaj tak jak obiecałam piszę na temat siłowni na którą uczęszczam. :) Fitness Academy w Katowicach na tzw. Trzech Stawach.
Mieszkam w Tarnowskich Górach, dojazd w jedną stronę zajmuje mi 1,5 godziny z przesiadką ( nie zawsze na tych samych biletach). Bilet do Katowic z TG (ulgowy) 2,50 z tym, że niekiedy muszę kupić dodatkowy za 1,60 żeby był na przesiadkę. Droga powrotna tak samo. Sumując około 3 godziny schodzi mi na dojazd do siłowni i powrót do domu. Jednak to nie jest tak źle ! Uwierzcie mi, dojazd na 3 Stawy baaardzo się polepszył.
Na siłownie jeżdżę zawsze z chłopakiem, więc wszystko co dzisiaj napiszę będzie opinią od strony damskiej jak i męskiej. :) Wygodniej dla Was - co nie ? :P
Nie chcę robić reklamy temu miejscu tylko po prostu przedstawić Wam jego każdą stronę.
Siłownia mieści się w dużym centrum handlowym ( praktycznie centrum to prawie jak galeria). Przystanek autobusowy jest ok 10 metrów od głównego wejścia do siłowni. Wejście jest oznaczone, widoczne z dalek…

Savoir vivre (czyt. sawuar wiwr ) na siłowni!

Savoir vivre (czyt. sawuar wiwr), (fr. savoir – wiedzieć, vivre – żyć; „znajomość życia”) – ogłada, dobre maniery, bon-ton, konwenans towarzyski, znajomość obowiązujących zwyczajów, form towarzyskich i reguł grzeczności obowiązujących w danej grupie.
   Wyrażenie savoir-vivre pochodzi z języka francuskiego i jest złożeniem dwóch czasowników w formie bezokolicznika. Savoir znaczy wiedzieć, vivre znaczy żyć. Stąd savoir-vivre przetłumaczyć można jako sztuka życia. Wzięte razem, tworzą splot słów, który można rozumieć przede wszystkim, jako znajomość obyczajów i form towarzyskich, reguł grzeczności, a interpretując je, także jako umiejętność postępowania w życiu i radzenia sobie w różnych trudnych sytuacjach.
   Zasady savoir-vivre'u dotyczą przede wszystkim kilku głównych dziedzin życia:
~ nakrywania, podawania do stołu i jedzenia oraz picia,
~ wyglądu, prezencji (np. postawy, higieny) i właściwego ubioru (Dress code),
~ form towarzyskich (np. w miejscu pracy, w rodzinie, na przyj…

Aplikacja Tap2C - super sprawa !

Hej,
Dzisiaj o aplikacji Tap2C :)
 Tap2C to innowacyjna aplikacja mobilna, która zapewnia dostęp do unikalnych multimedialnych materiałów oraz daje możliwość szybkiego i łatwego zakupu produktów i usług. Można ją pobrać bezpłatnie z Google Play.
  Tap2C przenosi bezpośrednio do wielowymiarowej rzeczywistości cyfrowej i tym samym zyskujesz dostęp do rozrywki, informacji, promocji, konkursów, a nawet transmisji na żywo. Jest także możliwość łatwych i szybkich zakupów online.
  Co możesz zeskanować?
- Czasopisma - od teraz są interaktywne jak np. be active Ewy Chodakowskiej. Czytając magazyny możesz m.in. kupić to, co poleca redakcja, zobaczyć filmy, posłuchać muzyki, otrzymać kupony rabatowe, zobaczyć dodatkowe galerie zdjęć, w tym także 3D, wziąć udział w konkursach… możliwości jest wiele.
- Produkty - dzięki Tap2C zobaczyć można wideoporady specjalistów, dowiesz się jak korzystać z produktu lub po prostu będziesz miała pod ręką instrukcję obsługi.
- QR kody i kody kreskowe –jest to pros…