Przejdź do głównej zawartości

Strzelnica cs24 Tarnowskie Góry - Park Wodny

 Znowu nie umiem zasnąć :( Eh ;/
  Ale po co tracić czas na przekładanie się z boku na bok gdy można zagospodarować go inaczej, np. tutaj ;)
 Dzisiaj podeślę Wam link do strony strzelnicy, z której miałam okazję skorzystać . Jest ona w moim mieście tj. Tarnowskie Góry. Ze względu na to, iż tylko z niej korzystam (przynajmniej póki co) należy ona do moich ulubionych :D mam cichą nadzieję, że zawsze będzie tą ulubioną - niezależnie ile bym nie odwiedziła ^^>   W  regionie śląska na brak miejsca do tego typu rozrywki nie można narzekać !
 Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie pod tym adresem : http://www.strzelnica-cs24.pl/
 Już  w tym tygodniu znowu w niej zawitam ! :D Nie mogę się doczekać :P Oczywiście będzie post!
 
  Recenzując to miejsce bardziej dokładnie niż to się pojawiło w notce o mojej pasji tj. strzelectwie muszę i chcę przyznać, że dojazd nie jest trudny ani długi; jest przystanek niecały kilometr od strzelnicy a jest i pod strzelnicą (kwestia jazdy danego autobusu). Budynek duży, oklejony, wejście łatwo znaleźć. W samym środku wielkość miejsca jest tak w sam raz- choć nie jest ona największą. Niedawno był remont dzięki czemu wszystko jest lepsze, fajniejsze i nowsze. Na pewno jest tam czysto. Klimat i atmosfera są niepowtarzalne, dużo ozdób i charakteryzacji typowych dla strzelnicy a jednak oryginalnych - to wszystko robi wrażenie. Pod sufitem nawet postarali się o wystrój ! Super pomysł z siedzeniami ( zamknięte skrzynki na broń a na nich nieduże, ciemne poduszki dla wygody) i sztucznym żołnierzem pod ścianą. Ja trafiłam na bardzo miłą, sympatyczną i profesjonalną obsługę. Szkolenie odbyło się konkretnie i szybko. Stała obserwacja za szybą, żeby nie psuć zabawy strzelającym. Kilka stanowisk i tarcze do wyboru to wielki plus. Można tarcze i łuski zabrać ze sobą. Strzelnicy nie brakuje chyba niczego. Minusów nie umiałam zaleźć. Obsługujący poszli nam na rękę w pewnej kwestii więc wielki szacunek dla tego Państwa. W ramach bezpieczeństwa jest sporo kamer nierzucających się w oczy dzięki czemu człowiek czuje się pewnie. Miejsce to cieszy się powodzeniem wśród lokalnej społeczności. Ceny są świetne w porównaniu z innymi strzelnicami nieco dalej poza terenem TG i okolic. Akcesoria i dostępna broń na wysokim poziomie choć z opinii chłopaka i znajomych czegoś tam im brakuje. Dla mnie to bez różnicy. Honorują złotą kartę studenta ŻAK , dzięki czemu ma się 10 % zniżki na wszystko. Słuchawki na uszy są bardzo dobre ale miałam problem z ich założeniem ponieważ pierwszy raz się z czymś takim spotkałam. Kwestia kilku chwil żeby ogarnąć. Ogólnie i szczegółowo odlotowe miejsce, wszystkim polecam i szczerze tam zapraszam! A tak wdrażając się w szczegóły szczegółów - strzelnica jest w budynku Parku Wodnego, dzięki czemu zaraz po strzelaniu można iść na basem albo zaraz po basenie na kilka strzałów. Załatwia się obie rzeczy pod nosem ;)

Komentarze

  1. Bardzo lubię Tarnowskie Góry byłem tam 5 razy w życiu i nigdy mi się nie znudziły, co prawda nie znam całego miasta, ale orientuje się gdzie jest mały cmentarz, rynek, pks i pkp :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Byłam tylko raz na strzelnicy, na takiej jakby wycieczce klasowej. I powiem szczerze - byłam zachwycona! :D
    Może najlepszym strzelcem nie jestem, bo 10 żadnej nie złapałam, ale zabawa była przednia. Do tej pory na mojej półeczce tuż koło biurka stoi sobie tarcza podziurawiona kulami i kilka łusek od karabinku strzeleckiego. :)
    Jeśli tylko będę miałą okazję (bo strzelnicę mam jakieś 16km od domu co najmniej :/) to wybiorę się na nią ponownie. ^^

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz!
Szczególnie cenię sobie te konkretne i rozwinięte a nie na odczepnego :)
Komentarze są moją motywacją do dalszej pracy i oznaką, że nie idzie ona na marne!

Naj naje :)

Pomóż dziecku przyjść na świat i przeżyć

Cześć !

    Dzisiaj na moim blog post trochę nietypowy :) Jak już wiecie bardzo lubię pomagać i robię to zawsze z ochotą ! Mam nadzieję, że Wy także ;) Pomaganie jest fajne i oczywiste ( a przynajmniej powinno takie być). Pamiętajcie - DOBRO ZAWSZE WRACA ! Pomagać i wspierać potrzebujących można na wiele sposobów i nie trzeba mieć milionów na koncie. Wystarczy mieć dobre serduszko <3 Wierzę, że Wy go posiadacie :) Jakiś czas temu był post dotyczący czynienia dobra i pomagania. Było nawet kilka typowo tematycznych jak o Cichym Kącie czy WOŚP i innych.

    Czasem aby komuś pomóc wystarczy dobre słowo, miły gest, uśmiech czy podanie ręki. Niekiedy trzeba trochę więcej jak wysłanie listu/ kartki, paczuszki, podarowanie jedzenia, zrzucenie się do kubka czy długiej rozmowy. Często niestety najlepszym wsparciem jest jednak pomoc finansowa poprzez podarowanie pieniędzy. Myślę, że każdego kto nie głoduje naprawdę stać choćby na symboliczną złotówkę... Nikogo do niczego nie namawiam ani nie zm…

Fitness Academy Katowice 3 stawy

Hej,
Dzisiaj tak jak obiecałam piszę na temat siłowni na którą uczęszczam. :) Fitness Academy w Katowicach na tzw. Trzech Stawach.
Mieszkam w Tarnowskich Górach, dojazd w jedną stronę zajmuje mi 1,5 godziny z przesiadką ( nie zawsze na tych samych biletach). Bilet do Katowic z TG (ulgowy) 2,50 z tym, że niekiedy muszę kupić dodatkowy za 1,60 żeby był na przesiadkę. Droga powrotna tak samo. Sumując około 3 godziny schodzi mi na dojazd do siłowni i powrót do domu. Jednak to nie jest tak źle ! Uwierzcie mi, dojazd na 3 Stawy baaardzo się polepszył.
Na siłownie jeżdżę zawsze z chłopakiem, więc wszystko co dzisiaj napiszę będzie opinią od strony damskiej jak i męskiej. :) Wygodniej dla Was - co nie ? :P
Nie chcę robić reklamy temu miejscu tylko po prostu przedstawić Wam jego każdą stronę.
Siłownia mieści się w dużym centrum handlowym ( praktycznie centrum to prawie jak galeria). Przystanek autobusowy jest ok 10 metrów od głównego wejścia do siłowni. Wejście jest oznaczone, widoczne z dalek…

Savoir vivre (czyt. sawuar wiwr ) na siłowni!

Savoir vivre (czyt. sawuar wiwr), (fr. savoir – wiedzieć, vivre – żyć; „znajomość życia”) – ogłada, dobre maniery, bon-ton, konwenans towarzyski, znajomość obowiązujących zwyczajów, form towarzyskich i reguł grzeczności obowiązujących w danej grupie.
   Wyrażenie savoir-vivre pochodzi z języka francuskiego i jest złożeniem dwóch czasowników w formie bezokolicznika. Savoir znaczy wiedzieć, vivre znaczy żyć. Stąd savoir-vivre przetłumaczyć można jako sztuka życia. Wzięte razem, tworzą splot słów, który można rozumieć przede wszystkim, jako znajomość obyczajów i form towarzyskich, reguł grzeczności, a interpretując je, także jako umiejętność postępowania w życiu i radzenia sobie w różnych trudnych sytuacjach.
   Zasady savoir-vivre'u dotyczą przede wszystkim kilku głównych dziedzin życia:
~ nakrywania, podawania do stołu i jedzenia oraz picia,
~ wyglądu, prezencji (np. postawy, higieny) i właściwego ubioru (Dress code),
~ form towarzyskich (np. w miejscu pracy, w rodzinie, na przyj…