Przejdź do głównej zawartości

Strzelnica cs24 Tarnowskie Góry - Park Wodny

 Znowu nie umiem zasnąć :( Eh ;/
  Ale po co tracić czas na przekładanie się z boku na bok gdy można zagospodarować go inaczej, np. tutaj ;)
 Dzisiaj podeślę Wam link do strony strzelnicy, z której miałam okazję skorzystać . Jest ona w moim mieście tj. Tarnowskie Góry. Ze względu na to, iż tylko z niej korzystam (przynajmniej póki co) należy ona do moich ulubionych :D mam cichą nadzieję, że zawsze będzie tą ulubioną - niezależnie ile bym nie odwiedziła ^^>   W  regionie śląska na brak miejsca do tego typu rozrywki nie można narzekać !
 Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie pod tym adresem : http://www.strzelnica-cs24.pl/
 Już  w tym tygodniu znowu w niej zawitam ! :D Nie mogę się doczekać :P Oczywiście będzie post!
 
  Recenzując to miejsce bardziej dokładnie niż to się pojawiło w notce o mojej pasji tj. strzelectwie muszę i chcę przyznać, że dojazd nie jest trudny ani długi; jest przystanek niecały kilometr od strzelnicy a jest i pod strzelnicą (kwestia jazdy danego autobusu). Budynek duży, oklejony, wejście łatwo znaleźć. W samym środku wielkość miejsca jest tak w sam raz- choć nie jest ona największą. Niedawno był remont dzięki czemu wszystko jest lepsze, fajniejsze i nowsze. Na pewno jest tam czysto. Klimat i atmosfera są niepowtarzalne, dużo ozdób i charakteryzacji typowych dla strzelnicy a jednak oryginalnych - to wszystko robi wrażenie. Pod sufitem nawet postarali się o wystrój ! Super pomysł z siedzeniami ( zamknięte skrzynki na broń a na nich nieduże, ciemne poduszki dla wygody) i sztucznym żołnierzem pod ścianą. Ja trafiłam na bardzo miłą, sympatyczną i profesjonalną obsługę. Szkolenie odbyło się konkretnie i szybko. Stała obserwacja za szybą, żeby nie psuć zabawy strzelającym. Kilka stanowisk i tarcze do wyboru to wielki plus. Można tarcze i łuski zabrać ze sobą. Strzelnicy nie brakuje chyba niczego. Minusów nie umiałam zaleźć. Obsługujący poszli nam na rękę w pewnej kwestii więc wielki szacunek dla tego Państwa. W ramach bezpieczeństwa jest sporo kamer nierzucających się w oczy dzięki czemu człowiek czuje się pewnie. Miejsce to cieszy się powodzeniem wśród lokalnej społeczności. Ceny są świetne w porównaniu z innymi strzelnicami nieco dalej poza terenem TG i okolic. Akcesoria i dostępna broń na wysokim poziomie choć z opinii chłopaka i znajomych czegoś tam im brakuje. Dla mnie to bez różnicy. Honorują złotą kartę studenta ŻAK , dzięki czemu ma się 10 % zniżki na wszystko. Słuchawki na uszy są bardzo dobre ale miałam problem z ich założeniem ponieważ pierwszy raz się z czymś takim spotkałam. Kwestia kilku chwil żeby ogarnąć. Ogólnie i szczegółowo odlotowe miejsce, wszystkim polecam i szczerze tam zapraszam! A tak wdrażając się w szczegóły szczegółów - strzelnica jest w budynku Parku Wodnego, dzięki czemu zaraz po strzelaniu można iść na basem albo zaraz po basenie na kilka strzałów. Załatwia się obie rzeczy pod nosem ;)

Komentarze

  1. Bardzo lubię Tarnowskie Góry byłem tam 5 razy w życiu i nigdy mi się nie znudziły, co prawda nie znam całego miasta, ale orientuje się gdzie jest mały cmentarz, rynek, pks i pkp :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Byłam tylko raz na strzelnicy, na takiej jakby wycieczce klasowej. I powiem szczerze - byłam zachwycona! :D
    Może najlepszym strzelcem nie jestem, bo 10 żadnej nie złapałam, ale zabawa była przednia. Do tej pory na mojej półeczce tuż koło biurka stoi sobie tarcza podziurawiona kulami i kilka łusek od karabinku strzeleckiego. :)
    Jeśli tylko będę miałą okazję (bo strzelnicę mam jakieś 16km od domu co najmniej :/) to wybiorę się na nią ponownie. ^^

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz!
Szczególnie cenię sobie te konkretne i rozwinięte a nie na odczepnego :)
Komentarze są moją motywacją do dalszej pracy i oznaką, że nie idzie ona na marne!

Naj naje :)

Fitness Academy Katowice 3 stawy

Hej,
Dzisiaj tak jak obiecałam piszę na temat siłowni na którą uczęszczam. :) Fitness Academy w Katowicach na tzw. Trzech Stawach.
Mieszkam w Tarnowskich Górach, dojazd w jedną stronę zajmuje mi 1,5 godziny z przesiadką ( nie zawsze na tych samych biletach). Bilet do Katowic z TG (ulgowy) 2,50 z tym, że niekiedy muszę kupić dodatkowy za 1,60 żeby był na przesiadkę. Droga powrotna tak samo. Sumując około 3 godziny schodzi mi na dojazd do siłowni i powrót do domu. Jednak to nie jest tak źle ! Uwierzcie mi, dojazd na 3 Stawy baaardzo się polepszył.
Na siłownie jeżdżę zawsze z chłopakiem, więc wszystko co dzisiaj napiszę będzie opinią od strony damskiej jak i męskiej. :) Wygodniej dla Was - co nie ? :P
Nie chcę robić reklamy temu miejscu tylko po prostu przedstawić Wam jego każdą stronę.
Siłownia mieści się w dużym centrum handlowym ( praktycznie centrum to prawie jak galeria). Przystanek autobusowy jest ok 10 metrów od głównego wejścia do siłowni. Wejście jest oznaczone, widoczne z dalek…

Savoir vivre (czyt. sawuar wiwr ) na siłowni!

Savoir vivre (czyt. sawuar wiwr), (fr. savoir – wiedzieć, vivre – żyć; „znajomość życia”) – ogłada, dobre maniery, bon-ton, konwenans towarzyski, znajomość obowiązujących zwyczajów, form towarzyskich i reguł grzeczności obowiązujących w danej grupie.
   Wyrażenie savoir-vivre pochodzi z języka francuskiego i jest złożeniem dwóch czasowników w formie bezokolicznika. Savoir znaczy wiedzieć, vivre znaczy żyć. Stąd savoir-vivre przetłumaczyć można jako sztuka życia. Wzięte razem, tworzą splot słów, który można rozumieć przede wszystkim, jako znajomość obyczajów i form towarzyskich, reguł grzeczności, a interpretując je, także jako umiejętność postępowania w życiu i radzenia sobie w różnych trudnych sytuacjach.
   Zasady savoir-vivre'u dotyczą przede wszystkim kilku głównych dziedzin życia:
~ nakrywania, podawania do stołu i jedzenia oraz picia,
~ wyglądu, prezencji (np. postawy, higieny) i właściwego ubioru (Dress code),
~ form towarzyskich (np. w miejscu pracy, w rodzinie, na przyj…

Aplikacja Tap2C - super sprawa !

Hej,
Dzisiaj o aplikacji Tap2C :)
 Tap2C to innowacyjna aplikacja mobilna, która zapewnia dostęp do unikalnych multimedialnych materiałów oraz daje możliwość szybkiego i łatwego zakupu produktów i usług. Można ją pobrać bezpłatnie z Google Play.
  Tap2C przenosi bezpośrednio do wielowymiarowej rzeczywistości cyfrowej i tym samym zyskujesz dostęp do rozrywki, informacji, promocji, konkursów, a nawet transmisji na żywo. Jest także możliwość łatwych i szybkich zakupów online.
  Co możesz zeskanować?
- Czasopisma - od teraz są interaktywne jak np. be active Ewy Chodakowskiej. Czytając magazyny możesz m.in. kupić to, co poleca redakcja, zobaczyć filmy, posłuchać muzyki, otrzymać kupony rabatowe, zobaczyć dodatkowe galerie zdjęć, w tym także 3D, wziąć udział w konkursach… możliwości jest wiele.
- Produkty - dzięki Tap2C zobaczyć można wideoporady specjalistów, dowiesz się jak korzystać z produktu lub po prostu będziesz miała pod ręką instrukcję obsługi.
- QR kody i kody kreskowe –jest to pros…