Przejdź do głównej zawartości

On tego nie czyta

 Przepis na sos czosnkowy Janka, zgodnie z prośbą od Was:  
 skład: 
3 - 4 duże ząbki czosnku 
kubek jogurtu naturalnego 
2 łyżki majonezu 
 ewentualnie bazylia do smaku 
wykonanie: 
czosnek obrać i rozgnieść do miski (najlepiej w zgniatarce do czosnku) , zalać jogurtem, dodać majonezu, mocno wymieszać aby majonez dobrze się rozpuścił, można posypać bazylią ale nie jest to konieczne. Na końcu wstawić na 30 minut do lodówki.
Oczywiście sos ma mnóstwo zastosowań - zgodnie z upodobaniem.


_______________________________________________________________

A teraz dalsza część notki. 
    Dlaczego On tego nie robi? Dlaczego On nie czyta mojego bloga? Nie wchodzi na niego, rzadko patrzy co piszę (ostatnio nawet proszę o to aby nie patrzył bo nie umiem wtedy pisać - czuję się osaczona i skrępowana ), nie chce żebym mu czytała co napisałam ... no chyba, że zadam pytanie któryś raz z rzędu i wie , że musi posłuchać --> to jednak nie to samo. Czasem chce żebym mu opowiedziała ale tak poza tym to ma niego wyje*ane. Otwarcie mu powiedziałam, że może na niego wchodzić, może go czytać i nie mam nic przeciwko temu. Mimo to tego nie robi. Tak samo było kiedyś z pamiętnikiem, który od niego dostałam. Od razu zaczęłam pisać. Na początku miałam obiekcje aby ten pamiętnik ktoś czytał później jednak zmieniłam zdanie i głośno o tym powiadomiłam. Czasem na zachętę mu coś czytałam. I tak do tej pory jednak nie przeczytał ani strony sam od siebie. Powiem szczerze, miałam cichą nadzieje, że zacznie, bo chciałam aby tak było. Bardzo chciałam...
     Tak wiem, że mogę z nim o tym pogadać, ale nie chcę bo wiem, że wtedy zacznie. Ale zacznie nie bo chce, ale bo ja się 'przyczepiłam'. Jak ja się wtedy będę czuła... Jak dziecko, któremu kiedyś nie dano lizaka gdy jego kolega dostał, ale się popłakało i na drugi raz też dostało. Beznadzieja. Bardzo nie lubię czegoś takiego. Chciała bym, żeby zaczął sam od siebie. Dlaczego nie czyta? Nie wiem. Na pewno nie przez brak czasu bo czasu ma dość sporo a ostatnio oboje mamy go po uszy, praca i szkoła nie wadzą w niczym, w domu obowiązków prawie nie ma a jak ma to zawsze są wolne wieczory, czytanie bloga nie zajmuje dużo czasu, czytać bardzo lubi ten mol książkowy (to mamy wspólne). Co, mam wydać książkę z notkami z bloga aby wtedy przeczytał? I tak wątpię że by to zrobił. Przykro mi trochę z tego powodu. Gdyby pisał coś takiego, a by pozwolił to bym z miłą chęcią czytała. Czemu tak jest? Eh...  Trudno. Trochę mi smutno i przykro, ale to niczego nie zmieni.

 Lecę, papa 

Komentarze

  1. Dlaczego tego nie robi? Bo się boi, czy czasem nie piszesz o rzeczach, o których według niego świat nie powinien się dowiedzieć. Nie czyta ze strachu :) Pomysł z wydaniem książki jest świetny. Zrób to i podaruj mu na gwiazdkę haha

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz!
Szczególnie cenię sobie te konkretne i rozwinięte a nie na odczepnego :)
Komentarze są moją motywacją do dalszej pracy i oznaką, że nie idzie ona na marne!

Naj naje :)

Fitness Academy Katowice 3 stawy

Hej,
Dzisiaj tak jak obiecałam piszę na temat siłowni na którą uczęszczam. :) Fitness Academy w Katowicach na tzw. Trzech Stawach.
Mieszkam w Tarnowskich Górach, dojazd w jedną stronę zajmuje mi 1,5 godziny z przesiadką ( nie zawsze na tych samych biletach). Bilet do Katowic z TG (ulgowy) 2,50 z tym, że niekiedy muszę kupić dodatkowy za 1,60 żeby był na przesiadkę. Droga powrotna tak samo. Sumując około 3 godziny schodzi mi na dojazd do siłowni i powrót do domu. Jednak to nie jest tak źle ! Uwierzcie mi, dojazd na 3 Stawy baaardzo się polepszył.
Na siłownie jeżdżę zawsze z chłopakiem, więc wszystko co dzisiaj napiszę będzie opinią od strony damskiej jak i męskiej. :) Wygodniej dla Was - co nie ? :P
Nie chcę robić reklamy temu miejscu tylko po prostu przedstawić Wam jego każdą stronę.
Siłownia mieści się w dużym centrum handlowym ( praktycznie centrum to prawie jak galeria). Przystanek autobusowy jest ok 10 metrów od głównego wejścia do siłowni. Wejście jest oznaczone, widoczne z dalek…

Savoir vivre (czyt. sawuar wiwr ) na siłowni!

Savoir vivre (czyt. sawuar wiwr), (fr. savoir – wiedzieć, vivre – żyć; „znajomość życia”) – ogłada, dobre maniery, bon-ton, konwenans towarzyski, znajomość obowiązujących zwyczajów, form towarzyskich i reguł grzeczności obowiązujących w danej grupie.
   Wyrażenie savoir-vivre pochodzi z języka francuskiego i jest złożeniem dwóch czasowników w formie bezokolicznika. Savoir znaczy wiedzieć, vivre znaczy żyć. Stąd savoir-vivre przetłumaczyć można jako sztuka życia. Wzięte razem, tworzą splot słów, który można rozumieć przede wszystkim, jako znajomość obyczajów i form towarzyskich, reguł grzeczności, a interpretując je, także jako umiejętność postępowania w życiu i radzenia sobie w różnych trudnych sytuacjach.
   Zasady savoir-vivre'u dotyczą przede wszystkim kilku głównych dziedzin życia:
~ nakrywania, podawania do stołu i jedzenia oraz picia,
~ wyglądu, prezencji (np. postawy, higieny) i właściwego ubioru (Dress code),
~ form towarzyskich (np. w miejscu pracy, w rodzinie, na przyj…

Aplikacja Tap2C - super sprawa !

Hej,
Dzisiaj o aplikacji Tap2C :)
 Tap2C to innowacyjna aplikacja mobilna, która zapewnia dostęp do unikalnych multimedialnych materiałów oraz daje możliwość szybkiego i łatwego zakupu produktów i usług. Można ją pobrać bezpłatnie z Google Play.
  Tap2C przenosi bezpośrednio do wielowymiarowej rzeczywistości cyfrowej i tym samym zyskujesz dostęp do rozrywki, informacji, promocji, konkursów, a nawet transmisji na żywo. Jest także możliwość łatwych i szybkich zakupów online.
  Co możesz zeskanować?
- Czasopisma - od teraz są interaktywne jak np. be active Ewy Chodakowskiej. Czytając magazyny możesz m.in. kupić to, co poleca redakcja, zobaczyć filmy, posłuchać muzyki, otrzymać kupony rabatowe, zobaczyć dodatkowe galerie zdjęć, w tym także 3D, wziąć udział w konkursach… możliwości jest wiele.
- Produkty - dzięki Tap2C zobaczyć można wideoporady specjalistów, dowiesz się jak korzystać z produktu lub po prostu będziesz miała pod ręką instrukcję obsługi.
- QR kody i kody kreskowe –jest to pros…