Przejdź do głównej zawartości

Kontynuacja wczorajszego wpisu. Podpunkt 3 (ostatni). Karta AKTYWUJ SIĘ !

Hej,
z przyczyn Wam znanych wczorajszą choć już w zasadzie przedwczorajszą notkę dokańczam dzisiaj. :) Jak już wspomniałam - w temacie posta - dzisiaj piszę o karcie AKTYWUJ SIĘ .

     Karta AKTYWUJ SIĘ  jest mała, poręczna i lekka, wielkości karty kredytowej, przejrzysta i zrozumiała, czarna ze swoim własnym image. Mieści się w portfelu bez problemu. Karty tej nie możesz nigdzie wykupić. Dostać ją możesz tylko w jeden sposób: kupując magazyn z dodatkiem, którym jest ta właśnie karta. Takim magazynem jest m. in miesięcznik Ewy Chodakowskiej be active. Gazeta Ewy z tą kartą kosztuje tyle samo co bez dodatku. Karta jest o wartości 100 zł. Ważna jest przez miesiąc. Nikt nie może Ci jej ukraść i z niej korzystać za Ciebie, bo po zakupie miesięcznika i zarejestrowaniu karty na specjalnej do tego stronie podajesz swoje dane, akceptujesz regulamin i wyznaczasz dzień od którego zaczniesz z niej praktycznie korzystać. Karta jest przypisana do 1 osoby. Nie da się jej dzielić np. z partnerem / przyjaciółką. Nie ma na niej żadnych ograniczeń. Uprawnia Cię do korzystania z najlepszych klubów fitness na terenie całej Polski, pod warunkiem, że są one na liście honorujących AKTYWUJ SIĘ.
 Moim zdaniem jest to super sprawa. Wiem, że wiele osób skorzystało z możliwości uczęszczania na siłownie za free. W nich jestem ja i mój chłopak. Szczerze wszystkim polecamy - bo warto. Jeśli w Twoim mieście lub najbliższej okolicy nie ma żadnego klubu, a dojazdy dalej to duży koszt i poświęcenie wiele czasu... nic nie szkodzi, choć nie ukrywam bardzo mi przykro. W takim razie podaruj kartę komuś komu może się przydać (żeby się nie zmarnowała). To samo wrześniowe wydanie be active znajdziesz w kiosku z innym dodatkiem ( DVD z treningiem bądź suchym szamponem ) ale i ceną. Pamiętaj - nie załamuj się ! Wszystko co potrzebujesz do zmiany siebie to Twoje własne ciało i chęci ! Siłownia to nie wszystko. Siłownia to dodatek, bez którego również osiągniesz swój cel, nawet jeśli jest to jest zrzucenie masy kilogramów a nie poprawienie kondycji bądź ulepszenie wyglądu.
Powracając jednak do samej karty - ma swój specjalnie wygenerowany kod kreskowy co jest dodatkowym zabezpieczeniem przed korzystaniem z niej osób do tego nie uprawnionych (czyli wszystkich oprócz Ciebie). Na miejscu w klubie posługując się tą kartą masz prawo korzystać ze WSZYSTKIEGO  co oferuje siłownia, począwszy od strefy 'zwykłej' po VIP. W naszym przypadku tak przynajmniej jest. Co oferuje Fitness Academy w Katowicach na 3 Stawach znajdziesz parę postów niżej. Na miejscu recepcjonistka bądź recepcjonista rejestrują Cię w swoim systemie (proszą o dowód i kamerką robią Ci zdjęcie), w zaledwie 2 minuty. Kartę musisz okazać za każdym razem gdy zechcesz skorzystać z siłowni. Jest Twoją przepustką! ;) Ten wyjątkowy prezent dla każdego jest ważny do końca września. W późniejszym terminie wygasza się jego 'termin do spożycia'. Starter jest na prawdę mega fajnym pomysłem. Takich karnetów jak ten wiele nie znajdziecie.
       W ramach karty AKTYWUJ SIĘ masz do dyspozycji: 
- od momentu aktywacji karty masz 30 - dniowy dostęp do 40 klubów fitness w całej Polsce, bez limitu wejść, wraz z analizą składu masy ciała na wadze Tanita i konsultacją trenerską,
- profesjonalną i doświadczoną kadrę instruktorów,
- najnowocześniejszy sprzęt do treningów funkcjonalnych, siłowych i wytrzymałościowych,
- przestronne i klimatyzowane sale zapewniające najwyższy komfort ćwiczeń.
Szczegóły promocji znajdują się w regulaminie na stronie www.aktywujsie.com.pl .  Dodatkowe informacje uzyskasz, dzwoniąc na infolinie: tel. (22) 128 52 00 ( opłata zgodnie z taryfą operatora) lub 0 800 800 105 (infolinia bezpłatna).
Kartę możesz aktywować w terminie 09-31.08.2016 na kolejnych 30 dni na www.aktywujsie.com.pl
Zajdziesz tam również listę klubów fitness, z których możesz korzystać.
Aktywacja startera dokonana po 31 sierpnia 2016 r. uprawnia do korzystania z karty przez ilość dni pozostałą do dnia 30 września 2016 r. włącznie, począwszy od daty aktywacji.
       Z karty możesz skorzystać najszybciej minimum 2 godziny po zarejestrowaniu jej w internecie. Twoje dane są poufne.
 17 miast, 45 klubów ! 
Warszawa (16), Wrocław ( 8 ), Gdańsk (5), Szczecin (2), Rzeszów (2), Sopot (1), Poznań (1), Kraków (1), Katowice (1), Białystok (1), Częstochowa (1), Legnica (1), Suwałki (1), Siedlce (1), Piła (1), Konin (1), Ełk (1).
Partnerzy:
calypso fitness club, egurrola fitness club, Fitness Academy. 
Nie zastanawiaj się ! Kup nowoczesny magazyn, aktywuj kartę i rusz się człowieku ! :DKomentarze

  1. Ciekawe, nie słyszałam nigdy i tej karcie... może czas się w końcu wziąć za siebie? Choć jestem strasznym leniem jeśli chodzi o ćwiczenia i diety :/ ale post świetny, w pełni profesjonalny ;)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz!
Szczególnie cenię sobie te konkretne i rozwinięte a nie na odczepnego :)
Komentarze są moją motywacją do dalszej pracy i oznaką, że nie idzie ona na marne!

Naj naje :)

Fitness Academy Katowice 3 stawy

Hej,
Dzisiaj tak jak obiecałam piszę na temat siłowni na którą uczęszczam. :) Fitness Academy w Katowicach na tzw. Trzech Stawach.
Mieszkam w Tarnowskich Górach, dojazd w jedną stronę zajmuje mi 1,5 godziny z przesiadką ( nie zawsze na tych samych biletach). Bilet do Katowic z TG (ulgowy) 2,50 z tym, że niekiedy muszę kupić dodatkowy za 1,60 żeby był na przesiadkę. Droga powrotna tak samo. Sumując około 3 godziny schodzi mi na dojazd do siłowni i powrót do domu. Jednak to nie jest tak źle ! Uwierzcie mi, dojazd na 3 Stawy baaardzo się polepszył.
Na siłownie jeżdżę zawsze z chłopakiem, więc wszystko co dzisiaj napiszę będzie opinią od strony damskiej jak i męskiej. :) Wygodniej dla Was - co nie ? :P
Nie chcę robić reklamy temu miejscu tylko po prostu przedstawić Wam jego każdą stronę.
Siłownia mieści się w dużym centrum handlowym ( praktycznie centrum to prawie jak galeria). Przystanek autobusowy jest ok 10 metrów od głównego wejścia do siłowni. Wejście jest oznaczone, widoczne z dalek…

Savoir vivre (czyt. sawuar wiwr ) na siłowni!

Savoir vivre (czyt. sawuar wiwr), (fr. savoir – wiedzieć, vivre – żyć; „znajomość życia”) – ogłada, dobre maniery, bon-ton, konwenans towarzyski, znajomość obowiązujących zwyczajów, form towarzyskich i reguł grzeczności obowiązujących w danej grupie.
   Wyrażenie savoir-vivre pochodzi z języka francuskiego i jest złożeniem dwóch czasowników w formie bezokolicznika. Savoir znaczy wiedzieć, vivre znaczy żyć. Stąd savoir-vivre przetłumaczyć można jako sztuka życia. Wzięte razem, tworzą splot słów, który można rozumieć przede wszystkim, jako znajomość obyczajów i form towarzyskich, reguł grzeczności, a interpretując je, także jako umiejętność postępowania w życiu i radzenia sobie w różnych trudnych sytuacjach.
   Zasady savoir-vivre'u dotyczą przede wszystkim kilku głównych dziedzin życia:
~ nakrywania, podawania do stołu i jedzenia oraz picia,
~ wyglądu, prezencji (np. postawy, higieny) i właściwego ubioru (Dress code),
~ form towarzyskich (np. w miejscu pracy, w rodzinie, na przyj…

Aplikacja Tap2C - super sprawa !

Hej,
Dzisiaj o aplikacji Tap2C :)
 Tap2C to innowacyjna aplikacja mobilna, która zapewnia dostęp do unikalnych multimedialnych materiałów oraz daje możliwość szybkiego i łatwego zakupu produktów i usług. Można ją pobrać bezpłatnie z Google Play.
  Tap2C przenosi bezpośrednio do wielowymiarowej rzeczywistości cyfrowej i tym samym zyskujesz dostęp do rozrywki, informacji, promocji, konkursów, a nawet transmisji na żywo. Jest także możliwość łatwych i szybkich zakupów online.
  Co możesz zeskanować?
- Czasopisma - od teraz są interaktywne jak np. be active Ewy Chodakowskiej. Czytając magazyny możesz m.in. kupić to, co poleca redakcja, zobaczyć filmy, posłuchać muzyki, otrzymać kupony rabatowe, zobaczyć dodatkowe galerie zdjęć, w tym także 3D, wziąć udział w konkursach… możliwości jest wiele.
- Produkty - dzięki Tap2C zobaczyć można wideoporady specjalistów, dowiesz się jak korzystać z produktu lub po prostu będziesz miała pod ręką instrukcję obsługi.
- QR kody i kody kreskowe –jest to pros…