Przejdź do głównej zawartości

Kontynuacja wczorajszego wpisu. Podpunkt 3 (ostatni). Karta AKTYWUJ SIĘ !

Hej,
z przyczyn Wam znanych wczorajszą choć już w zasadzie przedwczorajszą notkę dokańczam dzisiaj. :) Jak już wspomniałam - w temacie posta - dzisiaj piszę o karcie AKTYWUJ SIĘ .

     Karta AKTYWUJ SIĘ  jest mała, poręczna i lekka, wielkości karty kredytowej, przejrzysta i zrozumiała, czarna ze swoim własnym image. Mieści się w portfelu bez problemu. Karty tej nie możesz nigdzie wykupić. Dostać ją możesz tylko w jeden sposób: kupując magazyn z dodatkiem, którym jest ta właśnie karta. Takim magazynem jest m. in miesięcznik Ewy Chodakowskiej be active. Gazeta Ewy z tą kartą kosztuje tyle samo co bez dodatku. Karta jest o wartości 100 zł. Ważna jest przez miesiąc. Nikt nie może Ci jej ukraść i z niej korzystać za Ciebie, bo po zakupie miesięcznika i zarejestrowaniu karty na specjalnej do tego stronie podajesz swoje dane, akceptujesz regulamin i wyznaczasz dzień od którego zaczniesz z niej praktycznie korzystać. Karta jest przypisana do 1 osoby. Nie da się jej dzielić np. z partnerem / przyjaciółką. Nie ma na niej żadnych ograniczeń. Uprawnia Cię do korzystania z najlepszych klubów fitness na terenie całej Polski, pod warunkiem, że są one na liście honorujących AKTYWUJ SIĘ.
 Moim zdaniem jest to super sprawa. Wiem, że wiele osób skorzystało z możliwości uczęszczania na siłownie za free. W nich jestem ja i mój chłopak. Szczerze wszystkim polecamy - bo warto. Jeśli w Twoim mieście lub najbliższej okolicy nie ma żadnego klubu, a dojazdy dalej to duży koszt i poświęcenie wiele czasu... nic nie szkodzi, choć nie ukrywam bardzo mi przykro. W takim razie podaruj kartę komuś komu może się przydać (żeby się nie zmarnowała). To samo wrześniowe wydanie be active znajdziesz w kiosku z innym dodatkiem ( DVD z treningiem bądź suchym szamponem ) ale i ceną. Pamiętaj - nie załamuj się ! Wszystko co potrzebujesz do zmiany siebie to Twoje własne ciało i chęci ! Siłownia to nie wszystko. Siłownia to dodatek, bez którego również osiągniesz swój cel, nawet jeśli jest to jest zrzucenie masy kilogramów a nie poprawienie kondycji bądź ulepszenie wyglądu.
Powracając jednak do samej karty - ma swój specjalnie wygenerowany kod kreskowy co jest dodatkowym zabezpieczeniem przed korzystaniem z niej osób do tego nie uprawnionych (czyli wszystkich oprócz Ciebie). Na miejscu w klubie posługując się tą kartą masz prawo korzystać ze WSZYSTKIEGO  co oferuje siłownia, począwszy od strefy 'zwykłej' po VIP. W naszym przypadku tak przynajmniej jest. Co oferuje Fitness Academy w Katowicach na 3 Stawach znajdziesz parę postów niżej. Na miejscu recepcjonistka bądź recepcjonista rejestrują Cię w swoim systemie (proszą o dowód i kamerką robią Ci zdjęcie), w zaledwie 2 minuty. Kartę musisz okazać za każdym razem gdy zechcesz skorzystać z siłowni. Jest Twoją przepustką! ;) Ten wyjątkowy prezent dla każdego jest ważny do końca września. W późniejszym terminie wygasza się jego 'termin do spożycia'. Starter jest na prawdę mega fajnym pomysłem. Takich karnetów jak ten wiele nie znajdziecie.
       W ramach karty AKTYWUJ SIĘ masz do dyspozycji: 
- od momentu aktywacji karty masz 30 - dniowy dostęp do 40 klubów fitness w całej Polsce, bez limitu wejść, wraz z analizą składu masy ciała na wadze Tanita i konsultacją trenerską,
- profesjonalną i doświadczoną kadrę instruktorów,
- najnowocześniejszy sprzęt do treningów funkcjonalnych, siłowych i wytrzymałościowych,
- przestronne i klimatyzowane sale zapewniające najwyższy komfort ćwiczeń.
Szczegóły promocji znajdują się w regulaminie na stronie www.aktywujsie.com.pl .  Dodatkowe informacje uzyskasz, dzwoniąc na infolinie: tel. (22) 128 52 00 ( opłata zgodnie z taryfą operatora) lub 0 800 800 105 (infolinia bezpłatna).
Kartę możesz aktywować w terminie 09-31.08.2016 na kolejnych 30 dni na www.aktywujsie.com.pl
Zajdziesz tam również listę klubów fitness, z których możesz korzystać.
Aktywacja startera dokonana po 31 sierpnia 2016 r. uprawnia do korzystania z karty przez ilość dni pozostałą do dnia 30 września 2016 r. włącznie, począwszy od daty aktywacji.
       Z karty możesz skorzystać najszybciej minimum 2 godziny po zarejestrowaniu jej w internecie. Twoje dane są poufne.
 17 miast, 45 klubów ! 
Warszawa (16), Wrocław ( 8 ), Gdańsk (5), Szczecin (2), Rzeszów (2), Sopot (1), Poznań (1), Kraków (1), Katowice (1), Białystok (1), Częstochowa (1), Legnica (1), Suwałki (1), Siedlce (1), Piła (1), Konin (1), Ełk (1).
Partnerzy:
calypso fitness club, egurrola fitness club, Fitness Academy. 
Nie zastanawiaj się ! Kup nowoczesny magazyn, aktywuj kartę i rusz się człowieku ! :DKomentarze

  1. Ciekawe, nie słyszałam nigdy i tej karcie... może czas się w końcu wziąć za siebie? Choć jestem strasznym leniem jeśli chodzi o ćwiczenia i diety :/ ale post świetny, w pełni profesjonalny ;)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz!
Szczególnie cenię sobie te konkretne i rozwinięte a nie na odczepnego :)
Komentarze są moją motywacją do dalszej pracy i oznaką, że nie idzie ona na marne!

Naj naje :)

Pomóż dziecku przyjść na świat i przeżyć

Cześć !

    Dzisiaj na moim blog post trochę nietypowy :) Jak już wiecie bardzo lubię pomagać i robię to zawsze z ochotą ! Mam nadzieję, że Wy także ;) Pomaganie jest fajne i oczywiste ( a przynajmniej powinno takie być). Pamiętajcie - DOBRO ZAWSZE WRACA ! Pomagać i wspierać potrzebujących można na wiele sposobów i nie trzeba mieć milionów na koncie. Wystarczy mieć dobre serduszko <3 Wierzę, że Wy go posiadacie :) Jakiś czas temu był post dotyczący czynienia dobra i pomagania. Było nawet kilka typowo tematycznych jak o Cichym Kącie czy WOŚP i innych.

    Czasem aby komuś pomóc wystarczy dobre słowo, miły gest, uśmiech czy podanie ręki. Niekiedy trzeba trochę więcej jak wysłanie listu/ kartki, paczuszki, podarowanie jedzenia, zrzucenie się do kubka czy długiej rozmowy. Często niestety najlepszym wsparciem jest jednak pomoc finansowa poprzez podarowanie pieniędzy. Myślę, że każdego kto nie głoduje naprawdę stać choćby na symboliczną złotówkę... Nikogo do niczego nie namawiam ani nie zm…

Panda Time

Hej, dzisiaj post pt. Panda Time - czyli co się u mnie działo na przestrzeni minionego czasu :) Oczywiście postaram się o same dobre , motywujące i pozytywne wiadomości! Przepraszam, za kilu dniową nieobecność - wyjechałam w Bieszczady do rodzinki, na urodziny Braci i chciałam spędzić tam czas bardzo aktywnie przez co zaniedbałam bloga.

  Przechodząc do konkretów, tak więc:
---> 16.12 .2016 r urodziła się moja jedyna póki co i pierwsza zarazem siostrzenica Julia ! :D
---> Janek skończył policealną i zdał perfekcyjnie egzamin zawodowy we wrześniu ,
---> pierwszy raz byłam nad morzem i na tak dużej imprezie jak koncert Armina van Buuren w Gdańsku 14.05.2016 r ,
---> schudłam prawie 10 kilo do tej pory i to jeszcze nie koniec !,
---> Poprawiły się moje stosunki z siostrą,
---> więcej, bardziej, lepiej, częściej pomagam ludziom i zwierzętom od tamtego roku -a tylko od początku tego roku wysłałam już dwie paczki na cele charytatywne i wpłaciłam drobne sumy na różnie zrzutk…

Być fit odpowiedzialnie !

W tej notce trochę o tym i o tamtym ze strefy zdrowia, bezpieczeństwa, urody, treningów, diety, samopoczucia i tego czego dusza zapragnie. Źródło: be active Ewy Chodakowskiej NR 1 (1) Lipiec 2015. 
 *  Każda dieta działa - o ile się jej przestrzega ! I o ile jest odpowiednia ;) Nieważne jaką dietę wybierzesz, byle było w niej dużo warzyw ! 
*  Joga też odchudza!
*  Ile kofeiny zawiera kawa? 
-> espresso 60 ml= 100 mg
-> "sypana" (po turecku) 250 ml= 95 mg
-> rozpuszczalna 200 ml= 80 mg
-> z domowego ekspresu 140 ml= 80 mg 
* Dla kolan ubytek 1 kg masy ciała to tak, jakbyś schudła/schudł od 4 do 11 razy więcej!
* 30 - 40 g --> tyle błonnika powinno się codziennie zjeść wg zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia
* Żeby schudnąć musisz jeść !
* Po pierwsze nie szkodzić ! Gotowe napoje w kartonach lub butelkach kiepsko nawadniają - i tuczą!
* Cellulit? NIE! Złota dwunastka w walce z "pomarańczą" :
-> szparagi,
-> truskawki,
-> produkty pełnoziarniste,
-> broku…