Przejdź do głównej zawartości

Aplikacja Tap2C - super sprawa !

Hej,
Dzisiaj o aplikacji Tap2C :)
 Tap2C to innowacyjna aplikacja mobilna, która zapewnia dostęp do unikalnych multimedialnych materiałów oraz daje możliwość szybkiego i łatwego zakupu produktów i usług. Można ją pobrać bezpłatnie z Google Play.
  Tap2C przenosi bezpośrednio do wielowymiarowej rzeczywistości cyfrowej i tym samym zyskujesz dostęp do rozrywki, informacji, promocji, konkursów, a nawet transmisji na żywo. Jest także możliwość łatwych i szybkich zakupów online.
  Co możesz zeskanować?
- Czasopisma - od teraz są interaktywne jak np. be active Ewy Chodakowskiej. Czytając magazyny możesz m.in. kupić to, co poleca redakcja, zobaczyć filmy, posłuchać muzyki, otrzymać kupony rabatowe, zobaczyć dodatkowe galerie zdjęć, w tym także 3D, wziąć udział w konkursach… możliwości jest wiele.
- Produkty - dzięki Tap2C zobaczyć można wideoporady specjalistów, dowiesz się jak korzystać z produktu lub po prostu będziesz miała pod ręką instrukcję obsługi.
- QR kody i kody kreskowe –jest to prosty w użyciu czytnik kodów QR i kodów kreskowych.
- Plakaty, broszury i katalogi – w wielu materiałach drukowanych, dzięki Tap2C, zobaczysz dodatkowe, multimedialne treści.
  Teraz trochę praktyki: 
1. Zainstaluj aplikację i uruchom ją, to proste i w miarę szybkie :)
2. Skieruj aparat swojego telefonu lub tabletu na produkt, bądź na zdjęcia oznaczone jako interaktywne w czasopismach, katalogach i folderach z logo Tap2C
3. Następnie dotknij ekranu, żeby zeskanować zdjęcie i od razu ciesz się dodatkowymi materiałami!

Wydawcy oraz producenci prześcigają się w pomysłach na dodatkowe materiały. Jest tego na prawdę sporo. Pierwszy raz z tą aplikacją spotkałam się czytając be active Chodakowskiej. Interaktywny magazyn jest na prawdę świetnym pomysłem.

Jeśli potrzebujesz pomocy dotyczącej korzystania z aplikacji lub masz w głowie pomysły na jej ulepszenie lub wykorzystanie przy Twoich projektach, napisz do support@tap2c.com lub wejdź na www.tap2C.com

Tylko uwaga ! Gdy np. zeskanujesz okładkę gazety np. be active , wyjdziesz z aplikacji, za jakiś czas znowu ją uruchomisz i zechcesz zeskanować jakieś zdjęcie by zobaczyć co się pod nim kryje to PAMIĘTAJ przed zeskanowaniem materiału 'ze środka' za każdym razem pierw zeskanuj okładkę bo inaczej nic nie wyszuka. Wiem - sama sprawdzałam. Mam tą aplikację i jest na prawdę przydatna i fajna. Nie zajmuje za dużo pamięci. Nie zacina się. Jest spoko. Przypomina swoim działaniem przenośny skaner. Cieszę się , że jest za darmo :)

Materiał trochę skopiowałam z neta ale trochę też pozmieniałam i dodałam coś od siebie. ^^.

Jutro w notce coś na temat wody ;)
Serdecznie zapraszam :*


Komentarze

Naj naje :)

Fitness Academy Katowice 3 stawy

Hej,
Dzisiaj tak jak obiecałam piszę na temat siłowni na którą uczęszczam. :) Fitness Academy w Katowicach na tzw. Trzech Stawach.
Mieszkam w Tarnowskich Górach, dojazd w jedną stronę zajmuje mi 1,5 godziny z przesiadką ( nie zawsze na tych samych biletach). Bilet do Katowic z TG (ulgowy) 2,50 z tym, że niekiedy muszę kupić dodatkowy za 1,60 żeby był na przesiadkę. Droga powrotna tak samo. Sumując około 3 godziny schodzi mi na dojazd do siłowni i powrót do domu. Jednak to nie jest tak źle ! Uwierzcie mi, dojazd na 3 Stawy baaardzo się polepszył.
Na siłownie jeżdżę zawsze z chłopakiem, więc wszystko co dzisiaj napiszę będzie opinią od strony damskiej jak i męskiej. :) Wygodniej dla Was - co nie ? :P
Nie chcę robić reklamy temu miejscu tylko po prostu przedstawić Wam jego każdą stronę.
Siłownia mieści się w dużym centrum handlowym ( praktycznie centrum to prawie jak galeria). Przystanek autobusowy jest ok 10 metrów od głównego wejścia do siłowni. Wejście jest oznaczone, widoczne z dalek…

Savoir vivre (czyt. sawuar wiwr ) na siłowni!

Savoir vivre (czyt. sawuar wiwr), (fr. savoir – wiedzieć, vivre – żyć; „znajomość życia”) – ogłada, dobre maniery, bon-ton, konwenans towarzyski, znajomość obowiązujących zwyczajów, form towarzyskich i reguł grzeczności obowiązujących w danej grupie.
   Wyrażenie savoir-vivre pochodzi z języka francuskiego i jest złożeniem dwóch czasowników w formie bezokolicznika. Savoir znaczy wiedzieć, vivre znaczy żyć. Stąd savoir-vivre przetłumaczyć można jako sztuka życia. Wzięte razem, tworzą splot słów, który można rozumieć przede wszystkim, jako znajomość obyczajów i form towarzyskich, reguł grzeczności, a interpretując je, także jako umiejętność postępowania w życiu i radzenia sobie w różnych trudnych sytuacjach.
   Zasady savoir-vivre'u dotyczą przede wszystkim kilku głównych dziedzin życia:
~ nakrywania, podawania do stołu i jedzenia oraz picia,
~ wyglądu, prezencji (np. postawy, higieny) i właściwego ubioru (Dress code),
~ form towarzyskich (np. w miejscu pracy, w rodzinie, na przyj…