Przejdź do głównej zawartości

Aktywuj się z Ewą Chodakowską !

Siemka !
Dzisiaj w notce to o czym wspomniałam na końcu we wczorajszym wpisie. Poruszę 3 tematy... chociaż ... nie, poruszę 1 temat z 3 podpunktami :)
1. Ewa Chodakowska.
2. Be active.
3. Karta ' aktywuj się'.
Jak już zauważyliście wszystkie 3 podpunkty to praktycznie jeden temat : zdrowie i uroda.

Ewę Chodakowską pewnie znacie z tv, gazet, radia, internetu etc. Jednak przedstawię ją w razie gdyby ktoś nie wiedział o kim mowa.

Ewa Chodakowska-Kavoukis
(ur. 24 lutego 1982 w Sanoku) – polska trenerka fitness, trenerka personalna. Pochodzi z Sanoka. W rodzinnym mieście kształciła się w I Liceum Ogólnokształcącym im. Komisji Edukacji Narodowej. Ukończyła Pilates Academy Athens oraz IAFA College Athens w Grecji. Po powrocie do Polski prowadziła w Pytaniu na śniadanie (TVP2) oraz w Dzień dobry TVN bloki propagujące fitness. Od 2015 roku jest redaktorką naczelną miesięcznika Be Active. Dietetyka & Fitness. Ma starszą siostrę - Annę. 9 września 2013 w Sanoku zawarła związek małżeński z Lefterisem Kavoukisem. Aktywna nie tylko realnie ale także wirtualnie na FB i instagram ' ie. Ma wiele fanek i fanów. Silna emocjonalnie, psychicznie, fizycznie i duchowo - moim zdaniem. Podziwiam ją. Osobiście obserwują ją na insta i lubię jej profil na Fb. Redaktorka naczelna swojego własnego miesięcznika  be active.  Ma nietypową urodę - piękna kobieta. Mądra, inteligentna i pracowita. Obdarzam ją wielkim szacunkiem. Ciesze się, że urodziła się w 'moich stronach'. Tak naprawdę to od niedawna interesuję się nią i tym co prezentuje jako osoba publiczna. Nie żałuję tej decyzji bo warto i to co robi na serio ma sens ! Zmienia świat, zmienia ludzi, zmienia polki i polaków. Odkrywa ukryte piękno każdej i każdego z nas. Jest autorką niesamowitych książek, poradników i myślników oraz płyt DVD z własnymi treningami. Potrafi bardzo zmotywować do działania. Odkąd zaufałam Ewie czuję się lepiej. Ja dałam szanse jej zaistnieć w moim życiu - Ona dała szanse mi na konkretną zmianę i spełnienie marzeń. Nie przeginam.
W ramach ciekawostek Ewa jakiś czas temu zoperowała sobie piersi tzn. powiększyła je. Wszędzie było o tym pełno. Ile ludzi tyle opinii. Najpopularniejsza z nich dotyczy tego, że styl jej życia i wygląd spowodowały, iż jej biust po prostu stał się mały, nie atrakcyjny i w sposób nienaturalny chciała stać się bardziej piękna. Ostatnio na jej funpage na FB przeczytałam, że zrobiła to przez zazdrość o biust (duży, piękny i naturalny) swojej siostry. Wierzcie w co chcecie. Ja wiem jedno - jej biust jest piękny ale nie ma wpływu na mnie więc mam na to najnormalniej wy*ebane. :)
Ewka uwielbia Grecję - jak sama zresztą mówi :)BE ACTIVE dietetyka & fitness 
-miesięcznik Ewy Chodakowskiej, którego jest redaktorem naczelnym. Gazeta ( choć mówiąc o tym dziele jest to brzydkie określenie ) cieszy się dużą popularnością. Kosztuje nie całe 10 zł ( zwykłe wydanie bądź z małymi dodatkami; z DVD trochę więcej). Stosunkowo do innych gazet Ewa ceni sobie swój 'pomysł' aczkolwiek posiadając wiedzę ile kosztuje wydanie czegoś tak fajnego na prawdę te przysłowiowe 10 zł jest w zasadzie niczym. Miesięcznik be active jest obszerny, ciekawy, przydatny, interesujący... można tak bez końca. Zawiera treści na przeróżne tematy ( ważne bądź mniej ważne). Wszystko co się w nim znajduje jest poukładane i sensowne. Przekonajcie się sami ! Wiem o czym piszę - posiadam wszystkie numery ( niektóre podwójne) . Wiedza, którą to czasopismo może Wam przekazać jest na prawdę przydatna i cenna. Nie ma w nim nudy, monotonności czy w kółko tego samego. Za każdym razem zaskakuje. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jakiś czas temu be active obchodził swoje pierwsze urodziny. Do tej pory ukazało się 15 numerów. Najbardziej podoba mi się pomysł z okładkami magazynu, ponieważ nie zawsze jest na nich Ewa z mężem, sama Ewa czy inne gwiazdy ale bardzo często czytelniczki - kobiety, które dokonały zmiany na lepsze, które zaufały Ewie, które są takie jak ja i Ty. Prosty i łatwy przekaz jest dużym plusem tego papierzydła ;) Tematów na pęczki - do wyboru, do koloru. Jedyne co mnie troszkę 'razi' ( choć to za mocne słowo) to częste reklamy, czasem co 2 kartki. Jednak wiadomo - na czymś zarabiać trzeba. Podsumowując: w be active znajdziesz wszystko co jest Ci potrzebne, niezbędne, ciekawe, nowe, wszystko co może Cię czegoś nauczyć i zmotywować. Znajdziesz historie osób takich jak My. Znajdziesz temat seksu, facetów, diety, ćwiczeń, podróży, zwierząt, jedzenia, i masę innych. Szczerze polecam ! Poświęć czas dla be active. Be active zrobi to samo dla Ciebie.

 Moja własna mała kolekcja <3
Kochani czytelnicy - jest już późno, jutro mam wiele pracy... podpunkt 3 - tzn. karta aktywuj się - dokończę jutro. Na razie muszę spadać. Chyba się nie gniewacie ;) I tak jest co czytać :P
W takim razie do jutra internetowe gwiazdy :)

Komentarze

  1. Ja jestem wielką fanka Ewy Chodakowskiej! Daje kobietom taką motywację, nie przejmuje się hejterami no i jej figura mi imponuje. Lubie ludzi którzy o siebie dbają, są świadomi jak dbać o formę i zdrowie.
    Pozdrawiam ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ewa jest świetna! Masz świetna kolekcje *-*.

    OdpowiedzUsuń
  3. wooww ale kolekcja super ja mam zaledwie kilka kupuje jak coś znajde interesujacego a Ewe uwielbiem takze z nia zaczynałam cwiczyc obserwuje ja cały czas :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz!
Szczególnie cenię sobie te konkretne i rozwinięte a nie na odczepnego :)
Komentarze są moją motywacją do dalszej pracy i oznaką, że nie idzie ona na marne!

Naj naje :)

Fitness Academy Katowice 3 stawy

Hej,
Dzisiaj tak jak obiecałam piszę na temat siłowni na którą uczęszczam. :) Fitness Academy w Katowicach na tzw. Trzech Stawach.
Mieszkam w Tarnowskich Górach, dojazd w jedną stronę zajmuje mi 1,5 godziny z przesiadką ( nie zawsze na tych samych biletach). Bilet do Katowic z TG (ulgowy) 2,50 z tym, że niekiedy muszę kupić dodatkowy za 1,60 żeby był na przesiadkę. Droga powrotna tak samo. Sumując około 3 godziny schodzi mi na dojazd do siłowni i powrót do domu. Jednak to nie jest tak źle ! Uwierzcie mi, dojazd na 3 Stawy baaardzo się polepszył.
Na siłownie jeżdżę zawsze z chłopakiem, więc wszystko co dzisiaj napiszę będzie opinią od strony damskiej jak i męskiej. :) Wygodniej dla Was - co nie ? :P
Nie chcę robić reklamy temu miejscu tylko po prostu przedstawić Wam jego każdą stronę.
Siłownia mieści się w dużym centrum handlowym ( praktycznie centrum to prawie jak galeria). Przystanek autobusowy jest ok 10 metrów od głównego wejścia do siłowni. Wejście jest oznaczone, widoczne z dalek…

Savoir vivre (czyt. sawuar wiwr ) na siłowni!

Savoir vivre (czyt. sawuar wiwr), (fr. savoir – wiedzieć, vivre – żyć; „znajomość życia”) – ogłada, dobre maniery, bon-ton, konwenans towarzyski, znajomość obowiązujących zwyczajów, form towarzyskich i reguł grzeczności obowiązujących w danej grupie.
   Wyrażenie savoir-vivre pochodzi z języka francuskiego i jest złożeniem dwóch czasowników w formie bezokolicznika. Savoir znaczy wiedzieć, vivre znaczy żyć. Stąd savoir-vivre przetłumaczyć można jako sztuka życia. Wzięte razem, tworzą splot słów, który można rozumieć przede wszystkim, jako znajomość obyczajów i form towarzyskich, reguł grzeczności, a interpretując je, także jako umiejętność postępowania w życiu i radzenia sobie w różnych trudnych sytuacjach.
   Zasady savoir-vivre'u dotyczą przede wszystkim kilku głównych dziedzin życia:
~ nakrywania, podawania do stołu i jedzenia oraz picia,
~ wyglądu, prezencji (np. postawy, higieny) i właściwego ubioru (Dress code),
~ form towarzyskich (np. w miejscu pracy, w rodzinie, na przyj…

Aplikacja Tap2C - super sprawa !

Hej,
Dzisiaj o aplikacji Tap2C :)
 Tap2C to innowacyjna aplikacja mobilna, która zapewnia dostęp do unikalnych multimedialnych materiałów oraz daje możliwość szybkiego i łatwego zakupu produktów i usług. Można ją pobrać bezpłatnie z Google Play.
  Tap2C przenosi bezpośrednio do wielowymiarowej rzeczywistości cyfrowej i tym samym zyskujesz dostęp do rozrywki, informacji, promocji, konkursów, a nawet transmisji na żywo. Jest także możliwość łatwych i szybkich zakupów online.
  Co możesz zeskanować?
- Czasopisma - od teraz są interaktywne jak np. be active Ewy Chodakowskiej. Czytając magazyny możesz m.in. kupić to, co poleca redakcja, zobaczyć filmy, posłuchać muzyki, otrzymać kupony rabatowe, zobaczyć dodatkowe galerie zdjęć, w tym także 3D, wziąć udział w konkursach… możliwości jest wiele.
- Produkty - dzięki Tap2C zobaczyć można wideoporady specjalistów, dowiesz się jak korzystać z produktu lub po prostu będziesz miała pod ręką instrukcję obsługi.
- QR kody i kody kreskowe –jest to pros…